Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem merem megszólítani a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem megszólítani a lányt mit tegyek? A többi lent.

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok egy picit önbizalom hiányos. Ha lehet normális válaszokat kérnék.

2016. okt. 22. 10:22
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
De azért jöhetnek a.tippek hogy hogyan tovább.
2016. okt. 23. 19:27
 12/16 anonim válasza:
Ha már csókolóztatok, akkor egyszerűbb dolgod van, gondolom már lett folytatása, és összejöttetek, így viszont már ne félj attól, hogy ott vannak a barátnői, ha látod, nyugodtan menj oda, vagy ha azt nem mered, akkor is szerintem köszönj neki, és akkor lehet, hogy ő fog odamenni hozzád, vagy oda fog hívni.
2016. nov. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
De nem szeretném annyira hogy ezt az osztálytársak megtudják
2016. nov. 4. 20:36
 14/16 anonim válasza:

Utolsó vagyok

Akkor is köszönhetsz neki szerintem, de legalább akkor írj neki, ha nagyon nem szeretnéd, hogy nyilvános legyen, és akkor messengeren de hívd el valahova, talizzatok suli után.

2016. nov. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Tudom mindig talizunk suli elkisérem a buszmegállóig vagy elmegyek hozzá
2016. nov. 5. 17:49
 16/16 A kérdező kommentje:
Hát és mikor lehet az együttalvás? Most ezt nem azért mondom hogy már akarnék csak úgy megkérdezném
2016. nov. 5. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!