Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 17 évesen lehet 23 éves barátom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 évesen lehet 23 éves barátom?

Figyelt kérdés

A hat év korkülönbség nagy? A továbbiakban nem lenne gond?

Még nem volt barátom, és nem tudom, hogy ez így jó lenne-e, anyu mit szólna hozzá...

Szerintetek?



2016. okt. 22. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A mi véleményünk nem fogja befolyásolni anyu véleményét.
2016. okt. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Fiatalon egyből egy ilyen időssel...csak remélni tudom nem kihasználni akar . Neked nincs tapasztalatod párkapcsolat terén, nem tudjuk nem-e leszel naiv és mindent megteszel neki és érte.
2016. okt. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez a korkülönbség teljesen megfelelő. Huszonévesen hozzám is tizenéves lányok közeledtek. Fiatalabbnak néztem ki, így a korombeliek nem tekintettek parnernek. 23 évesen még nem öreg :-)
2016. okt. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
61%
Szerintem nyugodtan kerdezd meg tole. Ne direktben, csak "artatlanul" felvezetve. Mert ha szerinte sok, akkor lehet, h megremited es nem mehetsz majd sehova :(
2016. okt. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gondolom anyuval lehet beszélni.finoman adagold be neki.Ha a srác nem gáz és majd anyud is megismeri, biztos, hogy nem fogja kitépni a haját.Mármint a sajátját.
2016. okt. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
30%
Ilyen fiatalkaval ne kezdj! Csapd le az Andy Vajnat, a Timitol!
2016. okt. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszi szépen:D

Akkor szerintetek lehetséges, hogy összejöjjünk? (Itt a korkülönbség részére kérdeztem rá :D)

Mert tényleg elég jól kijövünk egymással. Sokszor kérdeztem tőle, hogy zavarja-e a korkülönbség, hogy úgy tekint-e rám mint egy kislányra vagy sem. És minden alkalommal azt mondta, hogy ő ilyenekre nem is gondol ha együtt vagyunk, mert nem számít neki.

2016. okt. 24. 16:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor ne foglalkozz vele, ha nem zavar! :)
2016. okt. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem olyan nagy korkülönbség. Bár ha ez az első kapcsolatod, szerintem ideálisabb, ha a srác egyidős veled. Te ezt neked kell érezni.[: Ha esetleg attól félnél, hogy kihasználna, vagy ilyesmi.. egy 17 éves is ki tud használni.
2016. nov. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!