Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit akarhat? És qrva vagyok-e...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat? És qrva vagyok-e ezek miatt?

Figyelt kérdés

Van egy srác. Mindig dicséri az alakom, ahogy öltözök. Megfogja a combom és mondja, hogy milyen "kézbe illő"...

Ha szoknyába vagyok, mindig megkérdezi, hogy kemény vagyok-e. Vagyis, hogy van-e rajtam bugyi... Ezekért néhány jó akaróm le qrvázott. Szerintetek?



2016. okt. 23. 15:54
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

de akkor ez azt bizonyítja, hogy rá már nem tudtok mit írni ugye?

ja de várjatok még eszembe jutott egy ugyan ez a csaj akiről írtam a seggre csapást, a másik kedvenc játéka hogy ki tudja az ujját a seggébe "csapni"

2016. okt. 23. 17:23
 22/33 A kérdező kommentje:
#20-as te jó fej vagy
2016. okt. 23. 17:24
 23/33 anonim ***** válasza:
58%

"Van egy srác aki 60x próbált befűzni, vhogy mégse jött neki össze."

Más meg lépten-nyomon fogdoshat. Gratulálok.

2016. okt. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

de nem is írtok a másik csajra semmit? pedig érdekelt volna hogy ki a qrvább

és nem lépte nyomon tapogat

2016. okt. 23. 17:26
 25/33 anonim ***** válasza:
59%

"de akkor ez azt bizonyítja, hogy rá már nem tudtok mit írni ugye?"


Nem. Ahogy látom, abszolút nem fogod megérteni mit miért írok neked, inkább feladom a dolgot.

2016. okt. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
de én értem nyugi megint hülyének néztek pedig van eszem csak nem használom ha nem kell
2016. okt. 23. 17:29
 27/33 anonim ***** válasza:
Nem vagy qrva, mert az azt jelenti, hogy valaki pénzért szexel emberekkel. Te egyszerűen hagyod magad. Könnyű prédának tűnsz.
2016. okt. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 Smile_44 válasza:
Látom sokszor nem igazán szeretnéd megerteni mit miért írnak. Nem baj...ha valamit nem értesz akkor mondd el hogy figyi ezt msot nem értem. De nekem ez elég fura, "van eszem csak nem használom ha nem kell"... nem akarok ebbe belekotni. Mjnd1. De ha hagyod magad taperolni akkor azt fogják gondolni hogy könnyen kapható vagy. És amúgy hány éves vagy? Azon versenyzel hogy a válasz írok kit tartanak nagyobb ribinek? Felhoztal egy példát ami abszolút nem kapcsolódik a feltett kérdésedre így ne csodálkozz hogy nem érkezik rá válasz..
2016. okt. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Az miért téged minősítene, amit ő csinál? Szerintem rólad ez csak annyit mond el, hogy jó csaj lehetsz, azon meg nincs mit szégyellni ;)) Aki emiatt rosszakat mond rólad, az nyilván irigységből teszi, ne foglalkozz vele :)
2016. okt. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

# 29-es köszi

többieknek meg köszi a választ ti véleményetek

2016. okt. 24. 17:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!