Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Inkább a tanulás, mint a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább a tanulás, mint a lányok. Túl jó a srác, de nem akarom feladni, mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nemrég jött egy új srác a földrajzórámra, kb.9 szabad hely volt az osztályban de mellém ült. Minden órán beszéltünk pár szót. A múlt héten megkérdezte van-e barátom, elkérte a snapchatem és azt is megkérdezte, hogy kivel megyek prom-ra. Ezekből a jelekből úgy gondoltam, bejövök neki, de aztán hangosan arról beszélt a haverjaival hogy a suliból neki senki sem jön be. Róla tudni kell még, hogy nagyon jó tanuló, csak a bátyja van mellette, a szülei elhagyták és online sulit is végez. Tegnap előtt nagyon kiborította az egyik barája óra közben, az egész osztály előtt majdnem kiabálva beszélt arról hogy senkije sincs, és mennyire nehéz az élete, amit a legtöbben megkapnak szó nélkül ő azért keményen dolgozik(telefonja sem volt, múlt héten vette meg) de ennek ellenére minden nap mosolyogva kel és próbálja a legjobbat kihozni magából. Nekem is rossz napom volt, és eléggé rosszul viseltem ezt a kirohanását, nagyrészt saját emlékek miatt ezért az óra további részét a wc-ben sírva töltöttem. Délután ráirtam, hogy minden oké-e, és gondoltam nem érdekel, most őszinte leszek vele. Megmondtam neki hogy nagyon is bejön. Azt válaszolta, hogy ő többször is meg akarta próbálni velem tényleg, de leállította magát, győzött a józan ész. A suli miatt, több évfolyamot csinál egyszerre és még online sulit is. Mondtam neki hogy rendben, megértem. És megkérdeztem, hogy ennek ellenére nem csókolna-e meg egyszer. A válasza:'csak egyszer?' Es mondta hogy persze, megteszi. De megígértette velem, hogy nem jelent semmit. Mondta is hogy másnap hol akarja, és mikor meg ilyenek. Reggel mosolyogva köszönt, de a csók egész nap elmaradt, és ami a legrosszabb, földrajzon átült egy másik asztalhoz(videót néztünk és àllítólag nem hallotta) és rám sem nézett egész óra alatt. Délután megkérdeztem mi volt ez, és azt válaszolta, hogy azt hitte tegnap elküldte az üzenetet, hogy inkább hagyjuk ezt mert ő úgy érzi, ez nekem több lenne egy érzelemmentes csóknál. Nagyon sokszor mondtam neki, hogy nem lenne több és nemhiszem hogy itt ez lenne a baj. Arra gondoltam, hogy itt a saját érzései miatt aggódik inkább. Vagy beszélt valakivel aki lebeszélte róla. De nem szeretném feladni, nagyon megkedveltem és nála jobb embert nem is ismerek. Szerintetek mit kéne tennem? Bocsi hogy ilyen hosszúra sikerült. 16/L

2016. okt. 29. 22:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem a csók témával kellett volna kezdeni szerintem beszélj vele tovább és várd, hogy rájöjjön, hogy mit akar... ezen kívül nem nagyon tudsz mást csinálni... max lekapod... ha le mered...
2016. okt. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Kedves kerdezo! Előszor is sztem nagyon elvezheted h irhatod hogy 16 eves vagy ;) masodszor, a srac egyertelmuen odaig van erted, de fiuk a termeszetuknel fogva ilyenek. Feladni meg se probald! Kockaztass legy bator ;) legyen valami kesz terved, mondjuk csokold meg te random :D vagy válts forditott pszichologiara. De vihetsz neki ajandekokat is xd

Nem.ismersz nala jobb embert? Nagyon fontos lehet neked, akkor csak legy onmagad es o is onmaga lesz es minden meg fog oldodni, de biztosan lesznek nalam jobb tanaccsal rendelkezok is, de baratkozz vele, logj vele sokat

Szurkolok, ha tanacs kene irj privatban :D

15/l

2016. okt. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Fú, jó hosszú. Ha tényleg annyira jó srác és annyira bejön neked akkor várj vele suli végéig, mire befejezi.

Ellenkező esetben hagyd csak.

2016. okt. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#1 a csók hirtelen ötlet volt, amikor mindketten szarul voltunk és nemigazán törődtem a következményekkel csak azt akartam hogy megcsókoljon. Akkor úgy gondoltam tényleg menne érzelem nélkül és ezzel le tudnám zárni. Azóta sokat gondolkoztam és rájöttem hogy ez több ennél.

#2-imádom az optimizmust, remélem igazad lesz és minden megoldódik. Próbálom vele a barátságunkat megtartani,és lehet hogy majd kialakul valami több. Nagyon remélem. :* ha meg nem, akkor simán lekapom egyszer :D hátha rájön hogy annyira nem is lenne rossz ez.

#3 suli végén a srác költözni akar, ezért mindenképp addig kène amíg suli van :(

2016. okt. 29. 23:05
 5/11 anonim válasza:

2.Vagyok

Ha lekapod szuper bator lehetsz ;)egyik baratnom megcsinalta, azota is peldakepem :D :D ha kell jo terv csak keress meg haha

2016. okt. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Na figyi. Én is árva vagyok így talán hasznod lesz ebből.

Engem anyu hagyott el, apuval nevelkedtem egy darabig de ő meghalt fiatalkoromban.

A nagyszülők meg tudod, istenem az nem olyan ahogy egy bátyó sem.

Ha árva fiúd van az rendkívül szép dolog, én is sokra vittem. A tanulás amolyan lelki pótlék, vágy bozonyítani h érek vmit.

Persze nem minden árvánál de ha tényleg olyan szorgalmas mint leírtad akkor hajrá.

Engem a zsidó haverom segített, befogadtak és segít mai napig ha meló kell.

De o teljesen ilyen, van egy oldal peldaul: filmzene.net

olvassuk mind a ketten es mondtam neki h milyen jo lenne ha a Vox kiirna az oldal nevet a magazinban amelle a kis szam melle amit a filmzenek kapnak. Rettento boldog voltam.

Elintezte, ezt azert mondom mert ha segitessz ezen a fiun es megerted h ez egy nagyon bonyolult vilag amiben O el akkor idovel elnyered majd a bizalmat s ez egy eletre szolo kapcsolat is lehet.

Nekem viszont a nokkel valo kapcsolatom teljesen mashogy alakult, sztem sose leszek kepes elkotelezodni es rettentoen fajdalmas ez. S azt is tudom mennyire bunos gyerek vagyok emiatt, h norol nore megyek persze ugyelve h ne legyen olyan ezek kozt aki tobbrd vagyik-foleg h egy zsido haver mellett a Biblia eleg gyakran asztalra kerul csak mint utmutato az elethez, nem velezlenul sikeresek ezt megtanultam melletuk. A legjobb dolog volt eletemben h. megismertem, mert segitett akkor is amikor mar senki.

Pedig vele is tortent annyi minden..nem is ide valo.

Szeresd es legy vele turelmes, ugy elnyered a bizalmat!!!

2016. okt. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
elejen: marmint ebbol amit irok, abbol lesz hasznos...na bocs nincs itt se szerkesztes gomb XD
2016. okt. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A haditervex sztem legyen vmi hasonló: segíts neki a tanulásban, próbálj te is jól tanulni, egy kicsit jobban azért csak tudsz.

Ha érzi h mellette vagy akkor kialakul majd, ne éreztesd vele h kizártad vagy feladtad mert az végzetes lehet.

2016. okt. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Még azt hozzáteszem hogyha elolvas néhány könyvet a témàban mint mondjuk az említett baràtom által ajánlott Árvàk vonatát vagy néhány filmet mint mondjuk Az árvák hercegét jobb rálátásod lesz a dolgokra.

Az anyagi dala viszont a legbonyolultabb, ezzel neked kell tudnod h. állsz de majd ráérzel erre is, viszont ez elég gyakori téma lesz, mire spórol éppen és mire nem.

Persze nekem ez a barátom sokat segített dolgos gyerek jó kapcsolatokkal.

Aztán amikor 19 évesen elmentünk mert meg akarta nézni h. élnek azok az árvák akiknek senki hozzátartózójuk vagy nevelőlyük nincs s én elkísértem egy élezre való dologban volt részem.

Elmentünk és ő könnyekig hatódott azon h. a gyereknek jóformán semmilyük nincs és mindössze 2-3 limlom játékuk van.

Ez után egy Mekiben ültünk zuhogó esőben s ő dühöngeni kezdett h hol is van a sok adomány meg egyebek.

A következő napokat játékboltokban töltöttük, kb; az összes LEGO-t elvittük több pesti üzletből.

S utána névtelenül adtuk le a cuccokat mert képtelen lett volna látni a gyerekeket akik bizonyára soha hasonlót nem kaptak, látni rajtuk a földöntúli örömöt.

Mert tudta h ez mind semmi, százmilliók árvák ezen a világon háború és szegénység meg más okokból és soha se tudjuk ezt már rendbehozni.

El van ez cseszve ahogy ő mondta.

Ezt amúgy nem is tudom miért mesélem el de sose felejtem el.

2016. okt. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én akármennyire akarok nem birok sírni. Pedig már olyan jól esne!
2016. okt. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!