Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mint szokás, mindenki beleszer...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mint szokás, mindenki beleszeret valakibe. Én velem is ez van. Nagyon szeretek egy lányt, és udvarlok is neki. Most a kérdés az, hogy hogyan tudnák vele összejönni? Kicsit rosszba vagyok vele. Sztorikat, Válaszokat örömmel várok.13/F 14/L

Figyelt kérdés

#idő #lány #udvarlok
2016. nov. 1. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
hát igazábul választ így nem tudnák adni neked, mer semmi konkrétat nem tudunk az esetről ... mint szokás, teveled is ez van, akkor mondjad elfele, hogy miér vagytok rosszba? mit nevezel te udvarlásnak? ő hogy reagál erre, te is tetszel netán neki, vagy hasonló, és ha kicsit körbeírod a dolgokat akkor esetleg tudnák válaszolni meg mások is megpróbálhatnak segíteni
2016. nov. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 SIDLER22 ***** válasza:
48%
14 éves korban a lányok még gyakorlatilag "hülyék" hogy finoman fogalmazzak. Sokszor azt se tudják mit akarnak, szóval ha komolyabb kapcsolatot akarsz, ne nagyon próbálkozz nálla mert csak játszani fog veled. Saját tapasztalatból tudom. Akkor meg már ne az érzéseiddel játszon, hanem a farkaddal :D
2016. nov. 2. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Itt van az egész sztori: Na tehát az a lényeg, hogy én nyár elején ismerkedtem meg vele egy játékban. Szokás erre mondani, hogy "Noob" meg stb... De a lényeg az, hogy mondta nekem, hogy jelöljem be skypeon, bejelöltem. Elkezdtem vele írogatni, és még a végén küldött magáról fényképet is. Én ott már besokkaltam, mert annyira szép. Mondta nekem, hogy küldjek most én is képet neki, küldtem magamról, és aztmondta, hogy "Azta". Aztán elkezdtünk szorosabb kapcsoltatott, és elkezdtünk skypeolni is. Amikor meghallottam a hangját, majd elolvadtam. Mondta, hogy beszéljek én is. Elkezdtem beszélni, és ő is majd elolvadt. Aztán teltek a napok, hetek, hónapok. Nemrég 2-3 hete kb. rosszba lett velem, és nem tudtam miért. Én írtam neki mindet, és azóta csak barátok vagyunk.. Én visszaszeretném szerezni, és vele szeretnék lenni, csak nem tudom hogy? :(((((((((((( Én 13 ő pedig 14, tehát nincs nagy korkülömbség.
2016. nov. 2. 09:55
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Én nem csajoznék interneten. Teljesen kiszámíthatatlan a végkifejlet (főleg úgy, hogy élőben nem is találkoztatok). :/
2016. nov. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Személyes találka talán.
2016. nov. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!