Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ha 2 ember belesze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha 2 ember beleszeret egymásba neten, de még nem találkozhatnak, mert túl fiatalok, akkor megmaradhat ez a kapcsolat pár év után is?

Figyelt kérdés

2016. márc. 21. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Attol fugg mennyi idősek es mennyit beszélne egy nap.. Ha napokig nem irtok néha akkor igen ugy van ra esély de keves de attol meg van..
2016. márc. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Minden nap szoktunk beszélni.
2016. márc. 21. 19:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok esély van rá
2016. márc. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Sahara :) ***** válasza:
100%

Hogyha nem csak chateltek,hanem kamerán keresztül is szoktatok beszélni,akkor szerintem van rá esély :)

De ez mindkét féltől függ.Ha betoppan a másik életébe egy olyan személy,aki közel van és tetszik neki,akkor néha nehéz ellenállni,hogy ne csábuljon el pl. egy randimeghívásnak.

De mit takar pontosan az 'túl fiatalok' rész?Hány évesek vagytok? :) (Csak mert ez is befolyásolni tudja a dolgokat.)

2016. márc. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bármi megtörténhet. Ha nem csak chateltek, telefonon beszélgettek (vagy kamerás beszélgetés lenne, amit az egyik kedves válaszoló is ajánlott), akkor nagyon a valószínűsége. Akár mindennap is beszélgethetsz vele, de azt nem egy könnyen tudod megakadályozni, hogy ne jöjjön össze mással. Ha nem laksz messze hozzá (max. 20km) és tömegközlekedéssel oda tudnál jutni, akkor szerintem meggondolná a randizást másokkal. Tudom, hogy későn válaszoltam, mert sok hónap eltelt már a kérdés feltevése óta, de remélem, hogy még mindennap szorosan tartjátok egymással a kapcsolatot, és happy end lesz belőle :-)
2016. nov. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! :) Pont tegnap előtt találkoztunk először és az volt életem legcsodálatosabb napja és nagyon jól éreztük magunkat. Csak sajnos ez így mindkettőnk számára elég nehéz lesz, mert tényleg ritkán fogunk tudni találkozni. Egyébként kb. 220 km távolság van köztünk, szóval kicsit húzós és egyedül még nem nem mehetek el,csak a szüleimmel együtt. Jó lenne ha minden hónapban legalább egyszer láthatnám őt, de anyagilag mi sem vagyunk annyira eleresztve, hogy ezt minden szünet megtehessük. De én nem akarom, hogy a távolság véget vessen ennek az egésznek. Ha más nem, türelmesen várunk felnőtt korunkig mikor már a saját keresetünkből és a szülők engedélye nélkül elutazhatunk egymáshoz. Remélem sikerül kitartanunk addig.:)
2016. nov. 8. 22:56
 7/8 anonim válasza:
Persze. :)
2020. szept. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Naaaa, végül mi történt?
2022. febr. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!