Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A 18 éves fiúknak mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 18 éves fiúknak mennyire tetszenek a kislányos, szűz, tapasztalatlan 14 éves lányok? L

Figyelt kérdés
tetszik egy 18 éves fiú és érdekelne

2016. nov. 3. 02:13
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
82%
Van egy ismerosom 14 eves es egy 26 eves pasija van.... Az igaz hogy mar reg nem volt szuz amikor osszekerultek
2016. nov. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
82%
Szerintem ez meg nagyon változó! Én 16 éves kora óta ismeresem a bárátom és idén lesz 18. Nemsokára 15 leszek és csak másfél év után fordultak komolyabbra a szándékaink.ő fiú iskolába jár is osztalytársaktól hallva sokvan van 14,15 éves barátnője. Manapság egy ennyi idős lány elég közél all egy 17 éves fiú szintjáhez.mint említettem ez fiú függő. Én nagyon szeretem hogy ilyen idő a barátom mivel lassan másfél év alatt nagyon sok tanácsot és tapasztalatott adott nekem mint tanulás mint edzés tovabbtanulas stb. Neki én vagyok az első barátnője és keresett egy olyat akit szerethet es pont egy 14 éves lett.(ne gondoljatok egy ilyen nyomorek kis csicska fiura) Nem valogatott ő nem a sexef látta bennem hanem a boldogságot és azt hogy mivel fiatalabb vagyok nem megyek és nyomom magam előre hanem tényleg szeretem es egy kor utan nem fogom otthagyni mert nem szerelem fut hanem a sex.
2016. nov. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
32%
Az esetunk 18/F
2016. nov. 6. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
95%

Csatlakozom a 12/13-hoz. Egy hónap múlva 15 vagyok, a barátom 18, és több mint féléve tökéletesen megvagyunk. Egyáltalán nem zavarja a korkülönbség, észre sem vehető köztünk. Azt a feltételezést, hogy nincs közös téma, nem is értem...a nap minden percében beszélünk szinte, amikor együtt vagyunk, vagy ha akár csak telefonon. Az pedig a másik, amit az előző válaszoló is leírt, hogy nagyon sokat segít nekem a mindennapokban a tapasztaltságával. Nagyon sok dolgon Ő segített át a tanácsaival, amin már Ő is keresztül ment, és ez iszonyatosan nagy támaszt tud adni.

Meg kérdem én.. ha MINDEN 18 éves fiú, ahogy fentebb leírták csak a szexre megy, mert egy perverzz állat, aki nem tudja fékezni magát, akkor az én párom miért tud azon a véleményen lenni, hogy annyit vár rám, amennyit szeretnék? Ennyire evidens mostanában, hogy egy fiúnak egy kapcsolatban nem a szeretet kell, hanem a szex?

2016. nov. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
0%
eléggé bejön;)20f
2016. nov. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
34%
Bejön :D F/19
2016. nov. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
Miért nem nála érdeklődsz? Ha jól látom két 18eves fiu valaszolt, és 1:1 az állás, tehát teljesen emberfüggő
2016. dec. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
Nem a kor szamit. 14eves vagyok 21eves baratom van es nem ugy volt hogy egybol szex meg minden. De minden ferfi mas,ki mit akar:) Ha szeret nem az fogja erdekelni hogy szuz vagy-e meg.
2016. dec. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:

Úgy kurd meg hogy fájjon neki!

Ne sajnáld ők is szeretik ezt én gyakorlott vagyok ebben

2017. jan. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Annyira h ha van alakod akkor mar kavar is veled de ne remenykedj csak azert.. Parkapcsolatra aligha, hiszem h érett lennél..
2017. jan. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!