Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért lehet az, hogy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy még mindig a kislányos, fiatalos, elpirulós, tapasztalatlan, szűz, félénk lányokhoz tudok csak vonzódni úgy igazán? Fiúk, van más is így ezzel?

Figyelt kérdés
23 vagyok, de szomorúan tapasztalom, hogy a korombeli lányok már túlságosan bátrak, nagydumásak, nem olyan kis ártaltlan teremtések, így nem vonzanak, kb. miint a fiúk olyanok a számomra, észre sem veszem őket. De sokszor látok ilyen 14-16 év körüli aranyos, kislányos, cuki, pici törékeny lányokat, akik mindig megmozgatják a fantáziámat. Most is van egy 14 éves csaj, aki nagyon tapad rám facebookon, már találkozni is akar velem meg minden, tök cuki és még szűz, bár már volt pasija. :)

2013. márc. 17. 15:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Pedomaci akcióban
2013. márc. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Kék_ ***** válasza:
77%
A kib*szott pedofil állat vagy, jézusom. Mi jó egy szűzben? Szerintem neked még soha nem volt részed igazán jó szexben.
2013. márc. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Jéé egy pedofil :DDD
2013. márc. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
bazzz előbb-utóbb kihúzzák a beledet haver :D
2013. márc. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
23-14? Jó párosítás, gondolom vagy olyan ostoba hogy a kislány elhitesse veled, hogy "ő azért sokkal érettebb ám mint a korosztálya, olyan gondolkodású már, akár egy 23 éves".
2013. márc. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem a gondolkodás kell a kérdezőnek, hanem a friss, hamvas pici punci.
2013. márc. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok,szeretem az ilyen aranyos,cuki lányokat(15-16-os korosztályban)

DE ÉN 17VAGYOK,NEM 23!!!!!

ébredj már fel ember,keress magadnak vkit a saját korosztályodban!!!!

2013. márc. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ti tudatlanok vagytok, azt sem tudják mit jelent a pedofil szó valójában.
2013. márc. 17. 15:48
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván úgy érzed, hogy az ilyen kislányoknál te lehetsz a domináns férfi, akire fölnéznek és irányít, a korodbeli lányok között meg úgy képzeld csak nagydumás, lehengerlő nők vannak, akik mellett "eltörpülsz" mint pasi.

Pedig nagyon sokféle húszoneleji lány van. Ott is vannak törékeny, tapasztalatlanabb, kislányosabb típusok.


Volt már kapcsolatod? Nem lehet, hogy valamit pótolni akarsz az ilyen 14 éves kislányok társaságában?

2013. márc. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Huhú de tudatlanok vagyunk, bocsánat mester. Magyarázd meg nekünk, nebulóknak hogy mit jelent a pedofil.
2013. márc. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!