Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Összejöjjek vele? Mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöjjek vele? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel majd' egy éve flörtölünk és már csók is volt de nekem az volt az első és én eddig úgy gondoltam hogy nem akarok kapcsolatot. Megbeszéltük hogy várjunk még ez volt kb. 2 hónapja és nemrég nagyon jóba lett egy csajjal és nagyon féltékeny voltam és megbeszéltük ezt is és leakadt a csajról. Még sosem volt barátom és nem voltam szerelmes de most furán érzem magamat, folyton rá gondolok.Mit tegyek?

2016. nov. 3. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagy belé (márpedig a féltékenység erre utal), tetszik akkor miért ne? De nem értem miért idegen emberektől kérdezed meg hogy összegyere e egy csávóval, úgy is az lesz amit te akarsz, nem? 15/L
2016. nov. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze nem az alapján fogok dönteni hogy mit válaszolnak csak tanácstalan vagyok és fura ez az egész mert nem tudom hogy elég érett vagyok e egy kapcsolathoz.
2016. nov. 3. 20:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. nov. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
15
2016. nov. 4. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!