Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk ti tényleg ennyire nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti tényleg ennyire nem veszitek a lapot? Mit csinálhatnék másképp?

Figyelt kérdés

Minden lehetséges módon jelezgettem egy fiúnak hogy mit érzek, de ugyanolyan barátságos, és észre sem veszi ha pl bókolok neki.

15/L, 15/F



2016. nov. 6. 09:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%

Hey, lány engedj, ha mennem kell

ne fájjon ez a szívednek

És ne parancsolj a véremnek

én sem tudok, engedj, ha mennem kell

2016. nov. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Öhm ok
2016. nov. 6. 09:53
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Te is bevallhatod neki, hogy tetszik neked :) ez nem a 17. szazad :)
2016. nov. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Valakinél ez félreérthető, vagy nem elég egyértelmű. Az a biztos, ha őszintén megmondod neki.
2016. nov. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Csak nem szeretném ha emiatt tönkremenne a "kapcsolatunk" :/
2016. nov. 6. 10:13
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ő is erre gondol, ezért nem meri biztosra venni a jeleket :) Nekem is volt már olyan, hogy "olyanminthajelezne", de mivel önbizalom nulla, ezért nem mertem elhinni, hogy tényleg tetszem az illetőnek, azt hittem beképzelem :)
2016. nov. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy o nem erze irantad tobbet mint baratsag, ezert inkabb figyelmen kivul hagyja a jeleidet.
2016. nov. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
erez*
2016. nov. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem próbálj neki nagyobb keleket küldeni pl vidd el valahova ahol 2 en vagytok v ilyesmi ha ezeket sem veszi észre akkor nem érez irántad semmit :)
2016. nov. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

A bókokat hagyd meg a pasiknak, és várd is el, te másképp udvarolj egy pasinak, ha már ilyen félénk példányba botlottál.

Simulj hozzá, meg húzd a combodra a kezét, egy pasinak ezek jelentik a jeleket!

Attól, hogy szépeket mondasz neki, még nem érzi magát feljogosítva arra, hogy belépjen az intim szférádba, hiszen akár érdekből is dícsérgetheted.

Adj neki testi jelzéseket, azt már nem lehet csak személyesnek venni.

Ha erre sem mozdul rád, akkor hagyd felnőni...

2016. nov. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!