Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megéri kezdeményezni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Tavaly novemberben megtetszett egy srác a diszkóban, majd valami csoda folytán odajött hozzám, végül kavartunk. Tényleg ez egy kiváltságos nap volt, vagy nem tudom, mert nagyon, de nagyon jól néz ki. Utána nem is érdekelt annyira, de mostanság elkezdte újra megmozgatni a fantáziám, sokat gondolok rá, múlt héten a sulinkba is bejött, mert emelt érettségit írt. Azóta erősen gondolkozom, hogy lépni kellene, de nem tudom, hogyan. Facebookon 100 akárhány ismerőse van, félek, hogy ha bejelölöm, nem igazolja vissza, instagramon szintén 30 körül van a követése és az is, hogy kik követik. Gondolkoztam azon, hogy most összekapom magam, töltök fel képeket instagramra, és akkor esetleg bekövetem. Ez mennyire tűnik jó ötletnek? Állítólag a srác nagyon "egyszerű" személyiségre, öltözködése sem kihívó, nem is mondanám nagyon divatosnak, plusz azt mondták róla, hogy nem egy nagy csajozó... :/ Ilyenkor (hogy kavartunk több mint egy fél éve) hogyan kellene kezdeményezni, vagy megéri-e?

2016. máj. 22. 15:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen próbálj meg vele beszélni.
2016. máj. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Ha visszajelöl, akkor emlékszik rád. Lájkold be 1-2 képét, ha még látod suliban, köszönj rá, stb. A reakcióiból le fogod tudni szűrni, hogy mit gondol, és hogyha jól reagál és nyitott, de még mindig nem kezdeményez, akkor írj rá te. Sok vesztenivalód nincs, nem igaz?
2016. máj. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz:) Viszont annyi a baj, hogy nem egy suliba járunk és ő most ballagott el. Sok vesztenivalóm nincs valóban, vagyis azért van, mert így is nagyon félek bármilyen kezdeményezést tenni, nincs sok önbizalmam, az elutasítás meg még azt a csöppnyit is letörné...De még mindig jobb a helyzet, mintha egy nagy menőről lenne szó, aki kb mindenkit ismer és értelemszerűen mindenkinek elújságolná, hogy ez az a szerencsétlen aki próbálkozott. Szoros közös ismrős nem igazán van, aki esetleg segíthetne pl "véletlenül" ugyanabba a buliba meginvitálni vagy hasonlók. Ezért gondoltam, hogy mondjuk elkezdek edzeni, hogy jobb alakom legyen, esetleg szebben öltözködni, meg képeket csinálni, mert hát abban sem bővelkedem és utána kezdeményezni, mikor már kicsit tuningoltam magam
2016. máj. 22. 15:53
 4/12 anonim válasza:
Ha változtatni akarsz magadon, azt semmiképp se miatta tedd. Hidd el, egy fiú sem ér annyit, főleg ha nem is ismered közelebbről. Fontos kérdés: mikor a diszkóban kavartatok, részeg volt? Ha nem, vagy csak egy kicsit, akkor szerintem csak fél a folytatástól, főleg, mivel azt mondtad, nem nőfaló. Ne feledd, egyszer már odajött hozzád, szóval biztosan érdekled valamennyire. A többi a te bátorságodon múlik, sok sikert :) (második voltam)
2016. máj. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ööm nagyon jó kérdést tettél fel, én színtiszta józan voltam és ez tudom így fura leírva, de semmilyen szájíze nem volt, mármint gondolom ha részeg lett volna, akkor azt éreztem volna, nem? Viszont még az utolsó "kifogásom", így ilyen időtávlatban nem gáz kezdeményezni, nem elavult már a dolog. Tudom azóta nagyon bánom, hogy akkor nem beszélgettem vele, se semmi, vagy másnap nem cselekedtem:(( de az időt visszafordítani már nem tudom.
2016. máj. 22. 16:34
 6/12 A kérdező kommentje:
az, hogy nem gáz-e már kezdeményezni, az a mondatom egy kérdés, csak lemaradt a kérdőjel.
2016. máj. 22. 16:35
 7/12 anonim válasza:
Ha kínosnak érzed, használj kifogást. Megláttad a suliban s eszedbe jutott, s gondoltad, ráírsz (nem is akkora hazugság, ugye?). Ha nem sugárzik belőled a bizonytalanság (és ugyebár a számítógép mögül ezt könnyű palástolni), akkor ő se fogja kétségbeesettnek, vagy kínosnak érezni.
2016. máj. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Ja és ha nem tűnt részegnek, akkor nem lehetett olyan részeg. Ami azt jelenti, hogy magától ment oda hozzád. Lehet, hogy akkor is azt várta, hogy te kezdeményezz másnap, vagy az azt követő napokban. De akárhogy is, ezt nem lehet "helyesen" vagy "helytelenül" csinálni. Minden kapcsolat elkezdődik valahogy :)
2016. máj. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Hat nem kíváncsiságból de az h az a kavarás mit takar sokat lehetne segíteni , de ami biztos és egyszerű :Jelöld be facen és ha visszaigazol ok , ha nem nem. Ennyi az egész.Attól neféjl gy percig se h nemismer rád mert ennek az esélye 0 ha meg mégis akk ugyis mind1.
2016. máj. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kavarás alatt azt értem, hogy csókolóztunk
2016. máj. 24. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!