Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megéri elkezdeni beszélgetni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri elkezdeni beszélgetni? Részletesen lent

Figyelt kérdés

megismertem egy fiút, és írni szerettem volna neki Facebookon. DE! Az a gond, hogy olvasgattam ask.fm-n a válaszait, és még szereti a volt barátnőjét. Elég nyitottnak tűnt, nem olyannak láttam, mint aki megvet minden lányt, mert arra a bizonyosra gondol csak...

én 15 vagyok, ő 16. Légyszi ne degradáljatok, senki se 40 évesen szerelmes először. Tehát maga a kérdés az lenne: Érdemes így jobban megismerni, vagy rizikós és/vagy felesleges volna?:(


2016. nov. 8. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdhetsz vele hát nem vesztesz srmmi
2016. nov. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igazad lehet, köszönöm :)
2016. nov. 8. 18:55
 3/9 anonim ***** válasza:

Szívesen én is így jöttem össze a barátnőmmel

15F

2016. nov. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
oh, ez bíztató :D
2016. nov. 8. 18:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Remélem úgyhogy sok sikert (végig egyes voltam)
2016. nov. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen :) :)
2016. nov. 8. 19:20
 7/9 Pityu nevű ***** válasza:
Szia! Én is 16 vagyok és nemrég szakított velem a barátnőm, speciel én nagyon örülnék, ha rám írna egy lány, boldoggá tenné az estém 🙂
2016. nov. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem írj neki nyugodtan. :)
2016. nov. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm, 100 kilóval megkönnyebbültem :D És hogy kéne, hogy ne legyen túl nyomulós?:/
2016. nov. 8. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!