Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Annyira tetszik, de mégis...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira tetszik, de mégis megbántottam. Hogyan hozhatnám helyre?

Figyelt kérdés

Van egy szép lány aki nemrég jött az osztályunkba, már elsõ nap szimpatikus volt, de hetek multán amikor megláttam hogy milyen okos meg hogyan viselkedik nagyon megtetszett. Én csak bámultam õt, egyszer kiszurta és mosolyogva rámnézett, hűű.. akkor úgy éreztem mintha a lelkembe csapott volna a villám :D , azt sem tudtam hogy köpjek vagy nyeljek. Másnap ismét egymásra néztünk, akkor már énis mosolyogtam, ez igy ment egy darabig (Na jó szerintem én többet néztem õt). Egyszer aztán egy csodálatos szünetben elment melletem, és köszönt, csak úgy random, énis nyögtem valamit. Aztán már beszélgettünk is, annyira aranyos és kedves volt hozzám.

Na de térjek a lényegre, egy nap amikor már úgy voltam vele hogy ideje lenne elmondani hogy mit is érzek, mert már nem bírom a sok szemezést, meghallottam valakitől hogy van barátja... Tudom ez kellet volna hogy legyen az elsõ dolog, de hülye vagyok. Aznap éjjel nem tudtam aludni, csak azon törtem a fejem hogy hogy lehettem ekkora barom, hogy most lehet én is megtetszettem neki és belekavartam a kapcsolatába meg egyéb hülyeségek jutottak eszembe. Rengeteg agyalás után úgy döntöttem hogy már nem nézem többė, így is volt, nem néztem csak köszöntem. Amikor észrevette hogy kerülöm, láttam rajta hogy rosszul esik neki, nekem is fájt, végül már nem is köszönt :( . Egyszer hazafelé menet az útca másik oldalárol odanéztem es őis szomorúan figyelt, bár lehet hogy nem szomorúan csak én képzelődtem. Nagyon bánt amit tettem, de muszály volt, mert szeretem. Tudom hogy úgysem lennék jobb mit a jelenlegije, barátnőm sem volt mėg, nem tudnám hogy mit csináljak. De azért jóban szeretnék vele lenni, mert ez igy rossz, minden nap elmenni egymás mellet...


Az lenne a kérdésem hogy helyre hozhatom e még, vagy inkább ne csináljak semmit?


Na ez hosszú lett, bocsesz.



2016. nov. 9. 00:11
 1/2 anonim válasza:
Őmm a szerelmem menekül előlem de a helyzeted egyszerű BIZTOS TERV: nem kelett volna kerülnöd amikor meg halottad hogy van barátja szimplán oda kelett volna menni és mondanod hogy neked ő tetszik de hallottad hogy barátja van ezért ha igaz akkor nem ia zavarod ezzel de a lány ha egy barátja aki tudta a te néző pontodat és nem mondta elneki nem bisztos tudja miért kerülöd holnap nagy bátorság és mond el hogy miért kerülőd ő látni fogja hogy kedves vagy és nem akarod ki sajátitani (amúgy valóazinüleg költözött szóval nem sokat látja a volt pasiát VOLT PAISJÁT) szerintem téged választ sok szerencsét
2016. nov. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt ne gondold magadról, mert árt neked: "Tudom hogy úgysem lennék jobb mit a jelenlegije"

Legközelebb menj oda hozzá és mondd el neki, hogy miért hagytál fel a szemezéssel. Vagy azt is mondhatod, hogy nagyon sajnálod.

De akár azt is teheted, hogy úgy viselkedsz, mintha nem tudnád, hogy van barátja, csak simán közeledsz hozzá. Attól hogy van barátja még nem biztos, hogy boldog is vele, lehet, hogy pont benned látott esélyt, hogy veled jobb lenne.

De az is lehet, hogy csak élvezi hogy tetszik és közben biztonságban van a barátja mellett, ilyen is van. Ki kell deríteni.

2016. nov. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!