Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom elengedni, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pityu nevű kérdése:

Nem tudom elengedni, mit tegyek? 16/F

Figyelt kérdés

Többször voltam már szerelmes, és sokszor be is telljesedett… négy hónapja elmentem egy táborba, ahol egy hétig voltunk és jól akartam érezni magam. Fociztam, hülyéskedtünk haverokkal, és nagyon jól éreztem magam… Csakhogy voltak lányok is, és volt ott egy akibe egyből szerelmes lettem, ahogy megláttam… Most végez Nyolcadikban, én pedig tizenegyedikes vagyok… Sajnos nem tudtunk találkozni nagyon sokáig, pedig szerelmes volt zárójelben annyira hogy állítólag még senkivel sem volt ennyire szerelmes mint belém...

Teltek múltak a hónapok nagyon szerelmesek voltunk de sajnos nem tudtunk találkozni elégszer. 11 hétig nem láttam, és tegnapi napon dobott engem, mert a tunulmányi átlagát nem tudná tartani mellettem, hisz egesz végig egymással beszélünk. Nekem is romlott így a tanulmányi átlagom,… Én tényleg nagyon szerettem és nem szerettem senkit még ennyire...

Most elhagyott azért mert fontosabb neki a tanulás és nincs mellette rám ideje… Felvételi után lenne… Tudom hogy nem felejtem el és ő sem engem .. várják? Bepróbálkozok nála felvételi után? Mit Tegyek?



2016. nov. 9. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Hagyjad... Nagyon kislány még... Ott kezdődik, hogy online chat miatt senkinek nem romlik a tanulmányi átlaga, biztos hogy nem csak veled chatelt egyes egyedül, biztos hogy barátnőkkel is csinált programokat, beszélgetett.

Tehát erre fogni kifejezetten, ez nagyon gyerekes, neked egy komolyabb lányra van szükséged, aki másképp kezeli a helyzetet. Nem fogja erre, és legfőképp nem dob ki meggondolatlanul hirtelen felindulásból.

Hanem azt mondja, nem érek rá tanulnom kell, beszélgessünk csak este 8 után...


Ebből is látszik egy nyolcadikos kislánynak nem való kapcsolat.

2016. nov. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak kifogásokat keres!

Inkább hagyd

2016. nov. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi a túróra akarsz várni? Két hét múlva másik csajról írsz ki kérdést.
2016. nov. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:D
2016. nov. 11. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!