Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudom elengedni azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tedvy kérdése:

Miért nem tudom elengedni azt akit szeretek?

Figyelt kérdés

Van egy pasi de már házas és bevallani nem merem neki hogy szeretem ( igaz messze laknak mivel elköltöztek de tartom vele a kapcsolatot) voltam is nálunk

Miért fáj ennyire?



#hiány #szerelem . elengedés
2016. márc. 21. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért fáj ennyire, mert nem vagy hajlandó megszakítani vele a kapcsolatot, és ezzel csak magadat kínzod. Elég nehéz valaki iránt úgy kinyírni az érzelmeinket, hogy napi szinten csetelünk, telefonálunk, stb.
2016. márc. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha szereted hogy engednéd el:'D?
2016. márc. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem napi szinten csak félévente 1-2 megyek el hozzájuk.. én nem akartam beszeretni . csak ugy jött
2016. márc. 21. 16:49
 4/6 A kérdező kommentje:
bocs csak évente 1-3 szer megyek el hozzájuk
2016. márc. 21. 16:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem mi döntjük el kibe szeretünk bele..

Házas..így nem hiszem hogy sok esélyed van:/

Azért fáj mert tartod vele a kapcsolatot, keress magadhoz valakit aki segít elfelejteni Őt

2016. márc. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gondolj bele, mi lenne ha a neje helyében lennél.... na, nem úgy :D

De őszintén, szerintem Te is tisztában vagy vele, hogy nem helyes egy házas ember után ácsingózni.

Ha semmi sem volt köztetek valójában akkor ez csak plátói, és ezért nem tudod elengedni. Ilyenek vagyunk, mindig foglalkoztató a "mi lett volna ha....".

Én a helyedben igyekeznék másokat megismerni, és egy igazi, tartósabb kapcsolatot kialakítani esetleg valakivel akivel működhet és akarod is, hogy működjön :) (persze nem pótlékot kell keresni, ne hülyíts másokat csak ha már tényleg kedveled lépj tovább)

2016. márc. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!