Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bejövök neki? Mit érezhet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök neki? Mit érezhet irántam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy fiú ismerősöm (nem régóta ismerem, 2 hónapja) és az elején nagyon nézett engem, sokszor rám mosolygott. Most már egyre többet van a közelemben, illetve ha nevet akkor mindig rám néz. Viszont ennél több még nem volt. Bejövök neki? És nem mer lépni? Vagy csak pusztán szórakozik vagy csak barát ként tekint rám?

2016. okt. 10. 18:37
 1/2 anonim válasza:
Vannak olyan fiuk akik nagyon félénkek.Az attol fugg ha olyan a fiú h a lányokkal szórakozni szokott akkor sztem igen...de te is közelithetsz hozza ha ugy gondolod!
2016. okt. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szandi 13 válasza:
Ha neked bejon akkor kerdezd meg vagy utalj ra hogy milyen
2016. okt. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!