Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ebből lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből lehet később komolyabb kapcsolat, ha nagyobbak leszünk?

Figyelt kérdés

Kezdem az elején. Tavaly még nagyon magam alatt voltam, nem volt senkim, úgy éreztem mindenki utál és hülyének néz, talán nem is tévedtem.


Ide gyk-ra kiírtam egy kérdést, a tartalma lényegtelen, de eléggé látszott rajta, hogy valami nincs rendben. Na, innen jön a lényeg, egy lány írt nekem privátban és innentől kb minden nap írtunk egymásnak, először csak segíteni akart, hogy ne akarjam kinyírni magam (csak akartam, nem tettem volna meg), aztán valami olyasmit írtam, hogy nem adom fel (nem nyírom ki magam...) Azt írta őrül neki és mindkettőnknek jót tenne, ha írnánk egymásnak amikor unatkozunk. Így is lett, egyszer csak azt vettem észre, hogy mindennap beszélünk, egy hónap után kértem tőle képet, én is küldtem, azt írta ő a barátom.


Én az iskolában mindig arról álmodoztam akkoriban, hogy csókolózunk, egy szóval beleszerettem, bár hülyén hangzik. Azt hittem ő nem így érez, de elmondtam neki, azt mondta ő is szeret, ez után mentek mindig kedves üzenetek neki tőlem, igazából mindig írtuk egymásnak hogy "szeretlek!", megbeszéltük hogy találkozni fogunk.


Még nagyon sokáig csak itt gyk-n üzengettünk, később már Skype-on is, és felhívtuk egymást (skype előtt is már beszéltünk telefonon). Én azt hittem ebből majd nem lesz semmi, mert nagyon messze lakik, de hogy, hogy nem, vasárnap találkoztunk, a szülei elhozták kocsival. Amikor odaértem átöleltük egymást, én adtam neki egy plüsstigris és egy üveggolyót, ő pedig nekem a kedvenc csokim és egy rajzot, amit rólam csinált. Elmentünk sétálni, kicsit beszélgettünk, aztán ott voltunk egy tónál csak ketten, mondtam, hogy nézzen a szemembe, megkérdezem, hogy érez-e valamit irántam, azt mondta igen, szeret, mondtam hogy én is őt. Én ezután azt kérdeztem, hogy megölelhetem-e azt mondtam igen, kapott tőlem puszit, aztán egyből nyelvescsók jött. :D

Még sokáig öleltük egymást, aztán kézenfogva tovább sétáltunk, többször is (legalább 6x, (de egész úton 6x, nem egymás után)) csókolóztunk, megmutattam neki az általános és a mostani sulimat, a templomot, stb. Aztán nemsokára kellett hazamennie, mert az eső esett, hosszú volt az út, a szülei elfáradtak, holnap suli...


Nagyon hiányzik és én is neki. Nem tudom, hogy lehet-e belőle komolyabb kapcsolat, mert nagyon messze lakik és a szülei sem mindig érnek rá, ráadásul azt mondogatják hogy neki még a tanulás a legfontosabb, pedig jó tanuló. Szóval legközelebb már csak Tavasszal vagy az körül találkozhatnánk. Szerintetek mi lesz?


Ő 16/L én 14(Nov. 16.-án 15)/F



2016. nov. 9. 23:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, és jelenleg Messenger-en beszélünk.
2016. nov. 9. 23:13
 2/7 A kérdező kommentje:
Amúgy most úgy van, hogy járunk. Bocsi, hogy így 2 kommentet is írok egymás után, csak ezek kimaradtak a kérdésből.
2016. nov. 9. 23:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeretitek egymást és kitartóak vagytok, akkor idővel komoly is lehet.Sok sikert! :)
2016. nov. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocs, de szerintem nemigazán.
2016. nov. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez nagyon aranyos!

Szerintem, ha eléggé erősek és kitartóak vagytok, akkor lehet belőle komoly kapcsolat. Az tény, hogy a párkapcsolat még a legszerelmesebb párokat is próbára teszi, de sokan élnek így, úgyhogy vélaményem szerint, ha bíztok egymásban és ez a "szeretlek dolog" valódi köztetek, akkor nektek is menni fog.

2016. nov. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mint tapasztalt távkapcsolatos, én úgy gondolom, ha mindketten szeretnétek, akkor ki fogjátok bírni, és ha eljön az ideje, közelebb, vagy akár össze is költözhettek. Lesznek nehéz időszakok, de ha tényleg együtt szeretnétek lenni, akkor tudtok egymásba kapaszkodni, és minden rendben lesz. :) És az már nagyon jó dolog, ha tudtok párszor találkozni, szerintem minden találkozásra megéri várni, és amíg várakoztok, addig is egyre erősebbek lesztek! :)

Kitartás! :D


17/L

2016. nov. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem,ha tényleg szeretitek egymást és,ha így tartjátok a kapcsolatot,akkor ebből lehet még később is valami. Biztos közben nehezebb lesz,de remélem menni fog. Ez nagyan aranyos sztori,örülök nektek,sok sikert és sok-sok boldogságot!♡ 15/L
2016. nov. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!