Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az osztályban van egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aron12345 kérdése:

Az osztályban van egy lány aki nagyon tetszik, de nem tudom hogy mit mondhatnák neki?

Figyelt kérdés
A lány 13 éves úgy mint én.Nem beszéltünk már 5.óta és nem tudom hogyan tudnám megszólítani mert mindig a barátnőjével van és félek hogy mindenkinek elmondja (az osztálytársaim elég köcsögök) és engem cikiznek. Nagyon szép lány én meg ijen átlagos vagyok az osztályban. Sokszor látom hogy néz. Félek vele beszélni. Még a barátaimnak sem merek beszélni róla hogy tetszik. Tudtok segíteni?

2016. nov. 10. 18:44
 1/6 anonim válasza:
Először is csak próbálj meg hozzá barátként közeledni,mert ha egyből bele vágsz azzal nem érsz el semmit,és végülis az osztályársad,hogy lehet az hogy 5.óta nem beszéltetek?
2016. nov. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Próbáljatok összebarátkozni, legyetek jóban, utána jöhet a többi ;)

Egyébként *ilyen. Bocsánat de nagyon szúrta a szemem :D

2016. nov. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1. Úgy nem beszéltünk hogy mindig a barátnőjével,barátaival lóg.
2016. nov. 10. 19:00
 4/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam arra is,hogy rakok a padjába egy csokit amit én küldtem.
2016. nov. 10. 19:03
 5/6 anonim válasza:
nem hinném hogy a legjobb ötlet hogy csokit rakj a padjába,mert akkor már egyből az lesz hogy mindenki azt állítja majd hogy szerelmes vagy belé,inkább akkor adj neki csokit amikor a szülinapja van :)
2016. nov. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
az első vagyok *
2016. nov. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!