Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érez irántam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érez irántam valamit, vagy miért viselkedik igy velem?

Figyelt kérdés
Az egyik haveromról van szó, aki amugy a barátom legjobb haverja is. Sokat szoktunk találkozni hárman, tök jól elvagyok vele, de mulkor csak ketten voltunk. Beszélgettünk, elvoltunk aztán átölelt. Kis ideig nézett rám aztán "hirtelen" mennie kellet. Furcsa volt. És azóta is furcsán viselkedik. Sokszor felhozza hogy jó volt multkor és meg kéne ismételni, de ha arról van szó hogy a barátom is itt lesz akkor meg tök ideges lesz meg inkább át se jön.
2013. júl. 16. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
sztem a haverod is beled van zugva, csak nem meri elmondani mer tudja h van baratod. es a baratjat se akarja magara haragitani, ezert nem szeretne harmasban lenni
2013. júl. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Szerintem tetszel neki, de talán tiszteli annyira a barátját, hogy békén hagy.

2013. júl. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
19
2013. júl. 16. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!