Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy 11 éves fiú szerelmes belém?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 11 éves fiú szerelmes belém?

Figyelt kérdés
11 éves vagyok és TUDOM hogy a szerelem nem az én műfajom ès nem is igazán érdekel a szerelem ám valentin napon kaptam az egyik isztálytársamtól egy virágot. Honnan tudhatom meg hogy szerelmes belém?

2016. nov. 12. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem érdekel mert túl fiatal vagy még.Majd változik.Kérdezd meg tőle!
2016. nov. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Dik, november van, most kaptál valentin napi ajándékot?
2016. nov. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
Miaz h nem a te mufajod?? Xddd 11 eves vagy . Boven semmi tapasztalatod honnan tudod h nem a te mufajod? Ez nem is mufaj xd. Maximum tetszesz neki nem szerelmes beled es amugy majd kesobb rajossz... de addig is tenyleg ne legyen ez a te "mufajod" mert a kerdesbol itelve te meg nagyon éretlen vagy ehhez, bar 11 evesen tenyleg semmi foglalkoznivalod ezzel te inkabb jatssz, nezd a tv-t menj atva baratnodhoz jatszani stb.
2016. nov. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezt már régen kaptam. Hallod azért nem az én műfajom mert 11 éves vagyok!!!
2016. nov. 12. 13:23
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

3.:Azt mondd már meg nekem,hogy mióta van a szerelem korhoz kötve?! Amúgy mielőtt bárkibe is belekötnél,legalább írj helyesen!

TE vagy az éretlen."Játssz a barátnőddel inkább"

Én ebből azt szűröm le,hogy te 11 évesen játszottál.

Már bocsi,de én 13 vagyok,11 évesen tabultam,olvastam,úgy mint most,és nem játszottam.

Játszani 2-7 évesek szokatak általában.

2016. nov. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Utolso, nehogy mar itt nekem dumalj! En nem kotottem bele senkibe, csak elmondtam a véleményem a dologról. Egyebkent nincs korhoz kotve de ha mar arra megvan az esze hogy o szerelmes legyen akkor ne kerdezzen hulyesegeket es nyilvanvalo dolgokat...egyebkent te meg nehogy már engem utasitgass igen te csak 7 evesen játszottál nos, akkor te már igazán felnőttes nagyra becsulendo ember vagy... istenem ugy birom amikor megszolal egy kis hulye 13 eves itt nagy a pofad eloben neznem meg.. 16/L
2016. nov. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én sem szoktam már túl sokat játszani viszont ha valaki kérdez valakitől valamit akkor szerintem nem kell szét oltani de azért köszönöm szépen
2016. nov. 13. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!