Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha bejövök neki,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha bejövök neki, de nem szerelmes?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy srác, akivel kb 2 hónapja ismerkedtem meg egy buliban, és szerelmes lettem belé. Ő írt először rám, azóta beszélgetünk messengeren. Az elején nem tudtam, hogy kedvel e, de utána a barátnőmnek és nekem is mondta, hogy bejövök neki, és hogy meg akar ismerni. Elkezdtünk találkozókat szervezni, és egyértelmű jeleket küldött, hogy szeretne valamit, még velem is aludt, de mivel nagyon udvarias, nem kezdett ki velem. Az utóbbi időben viszont a munka mindig fontosabb lett mint én, le mondta az összes találkozót, sőt még egyszer szólni is elfelejtett, pedig én vártam rá. Én tényleg mindent megtettem, minden időmet rá áldoztam, lestem a kívánságát, nagyon sok energiám bent van ebben az egészben. Ez az eset után megírtam neki üzenetben, hogy mit érzek, és megkérdeztem lehet e ebből valami. Erre azt felelte, hogy ő nem szerelmes, és furcsa neki a szitu, hogy ő mond nemet egy lánynak, de még is megkérdezte, hogy szeretném e ha randiznánk, végül meg állapodtunk abban, hogy majd lesz ami lesz, nem randizunk. Azt mondta azért mondta el, hogy nem szerelmes, mert nem akart nekem fájdalmat okozni. Megkért hogy továbbra is beszélgessünk, arról pedig nem tud nyilatkozni, hogy reménykedhetem e. Akkor most mit csináljak? Próbáljam meg elfelejteni ( ami nem igazán megy állandóan rá gondolok) vagy pedig próbálkozzam tovább, bár már nagyon ki vagyok. És ha próbálkozm, akkor mit tegyek, hogy úgy érezzen irántam? Igazából azt sem értem ha tudta már az elején hogy hogy érzek és nem akart megbántani, akkor miért közeledett ilyen formában hozzám.

2016. nov. 12. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes példája annak, hogy a lányok is kerülhetnek friendzone-ba. Szerintem ezek után neki kell lépnie. Nem te bántottad meg őt, hanem ő téged. Mindent megtettél, nem? Most már csak rajta áll
2016. nov. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nos igen, én úgy érzem mindent meg tettem, bár még pár apróságot nem említettem: tulajdon képpen azt mondta, hogy még nem szerelmes, mert nem ismer eléggé. És ugye nekem még nem volt senkim előtte, és ezt nagyon jól tudta, és attól tartok lehet hogy azért hátrált meg mert én úgymond időigényesebb vagyok.
2016. nov. 12. 22:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg meg akar ismerni, akkor szán rád időt. Senkinek nem kell olyasvalaki akit elsőre megkap
2016. nov. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem akarja elkapkodni. Tisztessèges srác!
2016. nov. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintetek akkor felejtsem el, vagy reménykedhetek?
2016. nov. 15. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!