Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes levél?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes levél?

Figyelt kérdés
Kérlek olvassátok el kucsit hosszú de szükségem van rátok !! :-) kezdjük úgy hogy a suli és a barátok miatt nincs nagyon időm vele találkozni, fiú vagyok. Kicsit sokan cikiznek és csúfolnak a hallokészülékem miatt... ő egy nagyon kedves aranyos lány és nem gondolom ilyen miatt elutasítana.. mi lenne ha egy levélben amit kézzel írok abban valalnák szerelmet leírom hogy gondoltam ezt hogy mit érzek iránta.. szerintetek milyen lenne ? A valóságban nehezebb elmondani pl. Ha beszélnék vele és bárki meglátna egyből valami rosszat mondana erre példát se mondok szóval szerintetek jó ötlet?? Lányok ti örülnétek neki ? És szülei nem dugják/tiltják el tőle ? Vagy dugjam az iskolaszekrényébe nem tudom kisegítenétek ?

2016. nov. 12. 22:32
 1/9 anonim válasza:
90%

Én nagyon orulnek neki. Ez szerintem majdnem minden lanyt meghatja. Viszont ha reagal a levelre akkor mar muszaj szoban beszelned vele.

Es barmennyire aranyos otlet is ez a level az megis jobb lenne a felrehivnad es ugy beszelnel vele. Persze megertem h nehez:)

15/L

2016. nov. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
csak ha nem vagy meleg!
2016. nov. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Szemelyesen add oda neki mindenképp es kerd meg h otthon olvassa el
2016. nov. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Engem (bárhogy adnád oda), meghatna. A lányok nagyon szeretik az ilyet, és felkelti az érdeklődésüket szerintem. Gondold végig, és döntsd el, hogy hogy szeretnéd csinálni. Ahogy jobban esik. Ha bátrabb vagy, add oda neki személyesen, ha nem... Akkor marad a szekrény. :)
2016. nov. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jó ötlet. Szerintem a lány örülne egy kézzel írott levélnek, mert ez ma nem átlagos (mint a facebook)
2016. nov. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem mindenki csak a számítógép és a facebook egy levél szerintem többet ér egy messengeres beszédnél és ezt meg is tarthatja bármikor visszanézheti :)
2016. nov. 12. 23:18
 7/9 A kérdező kommentje:
Igaz sokat foglakozom a youtube csatornámmal is de az a lány nekem mindennél többet ér még a youtubom is feladnám érte bármilyen nehéz lenne amolyan félénkebb vagyok de nekem más életem van hallássérülten mint nektek de teljesen süket se vagyok oda vagyok a gyertyákért a kézműveskedésért és a teázás a teák a mindenem :-)
2016. nov. 12. 23:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nekem küldene valaki szerelmeslevelet, akkor en naaagyon boldog lennék :)
2016. nov. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Counter Strike válasza:
100%

"bárki meglátna egyből valami rosszat mondana erre példát se mondok"

Kedves hon. Ne az foglalkoztasson, hogy BÁRKI MÁS mit gondol. Az számít amit te és ő gondoltok. Ha meg csúfolnak a hallókészüléked miatt akkor meg végképp ne foglalkozz velük. Nem tudják, hogy neked milyen azzal együtt élni. Ezen élik ki magukat az ilyen emberek. De ne foglalkozz velük mert direkt csakis azért csinálják, mert látják hogy neked ez rosszat tesz. És szerintem nyugodtan írhatsz levelet, de az se lenne rossz ha beszélnél vele.

2016. nov. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!