Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jol erzem, hogy nem szeret?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jol erzem, hogy nem szeret? /Hosszu leiras peldakkal⇩/

Figyelt kérdés

Lassan 2honapja hogy egyutt vagyok egy nalam egy evvel idosebb fiuval. En nagyon szeretem, es nagyon ragaszkodok hozza, rajta viszont nem latom azt hogy nagyon szerelmes lenne vagy akar nagyon szeretne persze nem is kell.. Szoval a kovetkeztetes a kovetkezo:

-figyelmetlen /ha tarsasagban vagyunk es mondok neki valamit de ugyanabban az idoben mond neki a legjobb baratnoje valamit elcsitit engem/

-nem ragaszkodik /ha valami hulyeseget csinalok fapofaval mondja hogy kidob, es ha enis ezt mondom csak annyit mond hogy tegyem nem fog konyorogni azert hogy ne hagyjam el/

-tulsagosan domina akar lenni /mindig azvan amit o akar sokszor megse kerdez dolgokban, ha kell neki valami a megkerdezesem nelkul a penzem elkolteserol biraskodik stb/

-poenkodva, de kifiguraz / a multambol hoz elo sok rosszat poennak eloadva, es sokszor mintha egy rossz ...-nak adna elo akar baratok elott is/


Es most az en helyzetem.


-Ha van mas velunk es O mond valamit mikozbe mas akkor Ra hallgatok es utana visszakerdezek, hogy a masik mit mondott

-Ha talalkozni kell akkor mindig en hozom szoba. Ha poenbol aztmondom, hogy szakitani fogok ezert es ezert O ravagja hogy oke de inkabb aztmondom hogy nem lesz ilyen.

-Ha en akarok valamit akkor az nem mindig van ugy es sokszor eroltet ram olyat amit nem akarok de van hogy egy oran keresztul nyavajog majd feladja.

-Ot nem lehet megbantani. "poenmester". Ha O leolt, en nem tudok semmi frappansat mondani amivel kicsit lealazhatom mert nem csinal sose semmi rosszat amivel meglehet fogni. Igyhat ha mond rolam valami gaz dolgot en csak kussolok mig a tobbiek kinevetnek.


Jol erzem, hogy en tobbet erzek a pasim/baratom irant mint o? Tenyleg en vagyok a rossz?



2016. nov. 13. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szörnyű. Én már rég szakítottam volna vele, nálam alap tulajdonság a szeretet, türelem és figyelmesség.
2016. nov. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem te vagy a rossz!!!

A barátod eléggé furcsa a leírtak alapján. Nem foglalkozik veled és szerintem nem szeret. Bocsi hogy ezt mondom.

Ha nekem ilyen barátom lenne akkor simán szakítanék vele még akkor is ha szeretem.

2016. nov. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat:)
2016. nov. 13. 11:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnos jól érzed.

Itt nem is arról van szó, hogy te JOBBAN szereted, meg JOBBAN ragaszkodsz hozzá, hanem arról, hogy te szereted őt, ő meg pusztán azért van veled, mert neki nagyon kényelmes, hogy ha kell valaki neki, akkor ott vagy, amúgy meg nyugodtan félretehet, te pedig ezt zokszó nélkül tűröd

Legyen már benned egy csöppnyi tartás! Dobd ki a fenébe! Mit veszíthetsz? Egy b*nkót, aki ha kanos, akkor jól megd*g - már ha van szex, de ha nincs, akkor még ennyit sem -, és aki a tulajdonaként kezel. Tényleg annyira fájó lenne ez a veszteség?

Ezrével szaladgálnak olyan fiúk, akik megbecsülnének, te meg ezzel a fajankóval vagy?

2016. nov. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fruzs33 ***** válasza:

totálisan egyetértek az előttem szólóval.

Olyannal legyél,aki megbecsül,és szeret...ne ezzel a normálatlan tuskóval!Meg sem érdemel téged!

Hallgass ránk,szakíts vele,de minnél hamarabb!

2016. nov. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez minden, csak nem árkapcsolat. Ez a fiú még nagyon éretlen, ráadásul, ha jól sejtem, otthonról is fals párkapcsolati mintákat hozott magával. Hagyd ott mielőbb.
2016. nov. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!