Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Valami megoldás?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Valami megoldás? 15/F (hosszú, respect ha elolvasod)

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó lány barátom. Somszor beszélek vele, és legutóbb szóba került a kiszemeltem. Erre azt mondta, h a lány csak szórakozik velem, hogy jönne össze velem, amilyen ronda vagyok. Más lány ismerőseim (többen) mondták, hogy bejövök a csajnak, és mire várok? Akkor az előző miről beszélt? Mit csináljak??

#barát #csúnya #kiszemelt #segítsetekplz
2016. okt. 1. 19:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
lehet csak féltékeny
2016. okt. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó isten :D Ha ezt a ronda részt a csaj nem poénnak szánta, akkor nem igazán reális az "egy nagyon jó barát" titulus ...
2016. okt. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Első: mondasz valamit

Kettes: Én ezt tartom magamról, de a többi lány azt mondja helyes vagyok szval nemtom :/

2016. okt. 1. 19:28
 4/17 anonim ***** válasza:
Ne higgy senkinek a lányon kívül. Ő majd megmondja, hogy bír-e.
2016. okt. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ebben is van valami, megszívlelem
2016. okt. 1. 19:30
 6/17 anonim ***** válasza:
54%
Ez hosszú? :'D jól van... bocsi :D visszatérve a kérdésre szerintem azért mondta, mert bejössz neki és nem akarja, hogy összejöjjetek, mert akkor elveszítene. Vagy azért nem vallja be neked az érzelmeit mert félős, vagy mert nem akarja szétrombolni a barátságotokat :/
2016. okt. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Az elején azt hittem hosszú lesz...

Arra gondolsz, hogy ő is szeret, és nem bírná ha mással jönnék össze?

2016. okt. 1. 19:35
 8/17 anonim ***** válasza:
71%

2 lehetoseg van.

1. Bejossz annak a csajnak aki szerint "ronda" vagy bar erdekesen mutatja ki

2. Marha bunko es nem is a baratod

2016. okt. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#6-os vagyok

igen, szerintem ez lehet, de nem hinném, hogy bunkózott, ha igaz barátod, de mi ezt nem tudhatjuk te ismered gondolom régóta :)

2016. okt. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%
Ennek a kérdésnek pont annyi értelme lett, mint amilyen "hosszú"... Ne mondd már, hogy 1 ember A -t mond, többen meg B-t és leállsz töprengeni...
2016. okt. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!