Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes a tanárnőmbe (17/L)?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes a tanárnőmbe (17/L)?

Figyelt kérdés

Sziasztok, azt hiszem szerelmes vagyok a tanárnőmbe (27/l, single,nincs gyerekei). Múlt évben csak a sport tanárom volt, idén már német (itt lakok) és ethika.


Ez annyira fura.. még soha nem voltam szerelmes nőbe, tanárnőbe pláne nem o.o. De érte egyszerűen megőrülök, annyira szeretem.. a gyönyörű szemeit.. ahogy beszél, ahogy rám mosolyog... a humorát.. az alakját.. ahogy öltözik egyszerűen mindent szeretek rajta ♡ (még a hibáit is)


És az az érzésem, hogy ő is érez valamit irántam. Jó, minden szerelmes ezt gondolja, de itt tényleg vannak jelek is, például (és most nem fogok semmit eltúlozni):


1. Amikor bejön az osztályba/lát a folyosón vagy valahol mindig rámmosolyog, odajön és köszön személyesen (megkérdezi hogy vagyok stb). A többieknek csak a "hivatalos" köszönésnél.


2.Mindig rajtakapom hogy engem néz, még akkor is amikor valaki prezentációt tart és igazából rá kéne figyelnie.. Vagy órán pl irrelevánsan sokat néz engem és úgy magyaráz, elsőként szólít fel ha jelentkezek.. (az osztálytársaim is észrevették, nem értik ők se miért)


3.Folyton beszélgetünk pl amikor a többiek dolgoznak (és folyton nevetünk :D)


4.Mindig zavart amikor beszélünk (elrontja a szavakat, piszkálja a nyakláncát..) és sokat nevet közben (valószínű mert ugyan olyan a humorunk)


5. Nemrég rájöttem a hobbyjára (elszólta magát órán és rágoogleztem), ő persze teljesen megdöbbent és zavart volt. Azóta kémkedik utánam a neten és olyan diadalittasan néz ha kiderít valamit :DD


6.Alapjában véve megfigyel. Nem az osztályfőnököm, és mégis tudja milyen napokon kések el (mondta hogy nem a naplóból hanem figyeli mindig xD). Azt is tudja milyen jegyeim vannak, néha megemlíti amikor beszélünk és ha úgy van gratulál is.


7. Nagyon lelkes ha rólam van szó (= korepetál dolgozatok előtt, együtt csináljuk a jelentkezésemet egy céghez stb...). Biztos vagyok hogy ezt másoknál is csinálna ha megkérnék. De nálam önként teszi, szólni se kell...


8. Sok "Insider" viccünk van (amiről csak ő meg én tudunk).


9. Az az érzésem, hogy engem totális előnyben részesít (osztálytársak panaszkodnak is nekem miatta). Mindig jobb jegyet kapok, mint amit megérdemlek (extra pontok, nem javít olyan szigorúan). Másoknál nagyon szigorú, ezért nem szereti az osztály őt..


Most így hirtelen ennyi..


És nem, nem az anyukát keresem benne (jóba vagyok az anyukámmal).

Tudom hogy vannak hibái, de elfogadom őket és velük együtt szeretem.

Most ez az utolsó évem vele. És igen, tisztában vagyok vele hogy az egész tanári karrierét, amiért annyit tanult tönkretehetem ha erre más rájön (semmiképp se szeretném hogy ez legyen vele).

Szerintetek suli után lenne esélyem?

Bevalljam neki hogy szeretem?

Egyáltalán van esély hogy ő is érez valamit? Nem beképzelem ezeket, mások is mondták már, csak nem tudom hogy ez azt jelenti e hogy szeret...


Bocs a helyes írási hibákért! :(

Előre is köszi a válaszokat! :)



2016. nov. 13. 15:00
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Ugye tudod, hogy egy kapcsolat miatt ki is rúghatják? Szerintem várd meg a ballagást!
2016. nov. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
94%
Véleményem szerint figyelmes és kedvel téged, a kedvenc diákja lehet.Ennél többet nem gondolok.Hasonló nálam is volt de nem gondoltam ilyenre.Ha viszont tényleg tetszik neked és szerelmet is érzel iránta úgy, hogy azt írtad nőbe még soha sem voltál, akkor ideje letisztáznod magadban a beállítottságod. :)
2016. nov. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok.

Azt kifelejtettem, hogy csak a szituációk voltak meg, az érzések nem.Nem éreztem semmit a tanárnőm iránt. :)

23/F

2016. nov. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

# 1

Köszi a választ.

Pontosan ezért írtam hogy ezt semmiképp se akarom. És azt is láthatod hogy nem én kezdeményezek hanem ő..

2016. nov. 13. 15:13
 5/31 A kérdező kommentje:

# 2 + 3


Köszi!

Igen, én is pontosan erre gondoltam. A többiek is mondják hogy én vagyok a kiskedvenc ^.-

De az a helyzet hogy 1. nem érdemlem meg (nem vagyok se stréber, se nyalis, se a legjobb a tantágyából..); 2. akkor miért zavarodott/ideges és nevet annyit? Ezt nen értem..



Mindkettőtöknek ment a zöld (#1 és #2+3)!

2016. nov. 13. 15:16
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Én sem voltam a legjobb és az elcsépelt poénjaimon is röhögött.Egyszerűen jó fej volt és ennyi.Nem gondolom, hogy bármit is érzett volna, és nem is kérdeztem rá, de ha te annyira biztos vagy benne akkor suli után megér egy beszélgetést. :)
2016. nov. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

#6


Ugyan ez van nálam, egy pár dologgal megextrázva. A beszélgetéssel annyi a baj hogy ha mégsincs semmi akkor nem tudok soha többé a szemébe nézni (már pedig augusztusig még muszáj)....



Ja, plusz infó: 1 hónapja kb beteg voltam egy hétig, és amikor jöttem örült + megölelt. Pedig azért nem az a nagyon közvetlen fajta.

2016. nov. 13. 15:33
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Az ölelés azért nem egy megszokott.Addig ne is beszélj vele, amíg el nem ballagtál!Egyébként mik azok az extrák?Ha nem akarod ide írni, akkor írj rám bátran! :)
2016. nov. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

# 8


Hát nem, de olyan spontán jött hogy szerintem még ő is meglepődött :D

Igazából ez a leg"extrább", meg ilyenek hogy ideges mikor beszélünk.. most komolyan, az egész osztály előtt tud beszelni (mint minden tanár), de ha velem beszél meg akadozik és hibázik? Mosolyog, lesüti a szemét, piszkálja a nyakláncát..

2016. nov. 13. 16:07
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tényleg tetszel neki. Gondolom, nyáron ballagsz? Akkor már nem kell sokat várnod rá! :)
2016. nov. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!