Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a tanárnőmbe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a tanárnőmbe, mit kéne lépnem?

Figyelt kérdés

Amióta az eszemet tudom, leszbikus vagyok de eddig sose tetszett meg idősebb nő. Ez a tanárnő pont a két kedvenc tantárgyamat tanítja (angol és magyar) így nem csoda hogy kitűnő vagyok belőle. Ami érdekes, mert a többi tantárggyal nagy nehézségeim vannak, sokszor tényleg hülyének érzem magam. De ez a nő úgy viselkedik velem mint aki tényleg tart valamire! Mindig mondja milyen okos vagyok, meg milyen büszke rám! :) Ez nagyon jól esett mindig is, de azóta vonzódom is hozzá, mióta folyamatosan érdeklődik a magánéletem iránt (van e baràtom, milyen zenéket, filmeket szeretek, mit csinálok szabadidőmben) és amikor nem a tanórán vagyunk, úgy beszél velem, hogy közben megfogja a hátamat, nagyon közel ül hozzám stb. Az az érdekes, hogy ő is nagyon nyílt és bőbeszédű, elmondta hogy a voltférje bezárta őt és bántalmazta, azt is elmondta hogy tizenévesen volt idősebb pasija....

Szinte biztos, hogy heteró de a hiúságom azt reméli mégsem... :)

De ha leszbikus is, 12 évvel idősebb nálam, magabiztos, határozott és a leggyönyörűbb nő akit valaha láttam! És én? Egy kis pisis 18 éves, önbizalomhiányos átlagon aluli csaj...Hogyan lehetne esélyem? Vagy ha abszolút nincs, akkor hogyan felejtsem el? :(



2015. nov. 22. 01:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
Verd ki a fejedből. Etikai okai is vannak, hogy nem fog veled kezdeni, nemcsak szexuális hovatartozás miatt nem jössz nála számításba. Ja, és büntetőjogi felelőssége is van szerencsétlennek. Szóval felejtős.
2015. nov. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Bloomington és a Loving Annabelle filmet, ha ez komoly.
2015. nov. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
zongorázzál neki
2015. nov. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

"Mit kéne lépnem?"


Tinikategóriába kéne lépned.

2015. nov. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom, nyíltan vállalod-e a másságodat, de ez a tanárnő pont arra lenne jó, hogy elmondd neki, hogy Te a nőkhöz vonzódsz, és a felvállalásban segítsen neked. Ő pusztán kedves, jólelkű, ne láss bele többet, és ne hozd egyikőtöket se kínos helyzetbe, mert nem lenne belőle semmi. Abban viszont tudna segíteni, hogy legyen több önbizalmad, hogy szeresd meg magad. Ha egy bántalmazó kapcsolatban élt, nem hiszem, hogy sok önbizalma volt.

egy tanár

2015. nov. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ismerem a Loving Annabelle-t. Am ki poénkodik ilyennel? ("ha ez komoly"....)
2015. nov. 22. 19:52
 7/13 anonim válasza:
ha tetszik neked akkor felejtsd el párkapcsolati szempontból, mert egy ilyen dologból neki is lehet problémája ,mivel diák és tanár között nem lehet kapcsolat.
2015. nov. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nehezebb elfelejteni mint hinnétek... próbáltam. De egyre jobban szeretem!

Valaki olyan tippet is adhatna hogy hogyan felejtsem el :/

2015. nov. 22. 22:18
 9/13 anonim ***** válasza:
5%
Atya ég! Remélem, nem leszbikusok tanítják a diákokat!!!
2015. nov. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Elfelejteni sajnos nem lehet az ilyesmit, csak tompítani lehet az érzést, illetve csak másik, új szerelem gyógyítja. Inkább az anyukáddal való kapcsolatodat kellene magadban helyretenni, az sokat segítene, mert a sorokból egyértelműen a törődés és gondoskodás iránti vágy szólal meg.
2015. nov. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!