Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a tanárnőmbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a tanárnőmbe mit tegyek? 16L

Figyelt kérdés

Már lassan 5 éve szerelmes vagyok az egyik tanárnőmbe, nem tudom elfelejteni, de nincs olyan személy az életemben akivel el tudnám felejteni.

Az egész helyzetet nehezíti az hogy néha olyan érzésem van mintha a tanárnő is érezne irántam valamit. Segítsetek kérlek!



2015. márc. 10. 20:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
30%
Hozom a kamerát.
2015. márc. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Vannak gondok. :D

Nem lehet, hogy szimplán egy kedves diákként tekint rád és te csak félreértelmezed feléd irányuló jelzéseit?

2015. márc. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Ha nem leszbi/bi akkor nem tehetsz semmit.


Miből gondolod hogy Ő is érez valamit?

2015. márc. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Egy ideig tegyél le róla, őt lecsukhatják egy ilyen kapcsolatért.
2015. márc. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Mem tudom, bármi lehetséglehetséges..az a vicces hogy amikor elmesélem valamilyen idegennek hogy miket csinal megkérdezi hogy miért nem vagytok már együtt és mikor közlöm hogy jaj hát Ő a tanárom akkor jön az hogy..jaaaa hát akkor már értem.
2015. márc. 10. 20:30
 6/27 anonim ***** válasza:
72%

Semmi olyat nem érez irántad, csak beleképzelsz dolgokat.

Keress egy másik csajt.

2015. márc. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
75%
Ezek a kamaszos hevületek sok mindenkinél előfordulnak. Ebben a korban az emberek szeretnek rajongani valakiért, meg isteníteni őket, aztán 20-30 év elteltével jönnek rá, hogy milyen idétlenek voltak.
2015. márc. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Imadom hogy mindent a kamaszkorra fognak ezen az oldalon..emberek 5 eve szeretem..5.!!!!! Szerintem az mar eleg hosszu ido ahhoz hogy ismerjem Ot, magamat, hogy tudjam mit erzek. Ugyhogy kerlek szepen hagyatok a kamsz korral jaro dumatokkal.
2015. márc. 10. 20:52
 9/27 anonim ***** válasza:
0%
Úgy látszik ez a divat,a fiatalok körében:)
2015. márc. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Divat..az divat hogy menehezitsuk a sajat eletunket ez egy nagyon jo divat..

Remelem tudjatok hogy nem fogtok ezekrol meggyozni mert en tudom mit erzek es nem abban kertem segitseget hogy kioktasatok hanem abban hogy elfelejtsem.

2015. márc. 10. 20:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!