Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nővérem azt mondta, hogy...

A nővérem azt mondta, hogy nem vagyok normális mert még nem volt barátom, és (szerinte) nem tetszettem még meg senkinek. Tényleg nem vagyok normális?

Figyelt kérdés

Életemben összesen 3 srác volt akinek tetszettem:

1: az SZTK-ban mellém ült és elkezdett nyomulni

2: egy pizzafutár mikor kihozta a kaját elkérte a számomat 3: a gimiben egy srác akinek tök mindegy volt hogy kit, csak megfektessen valakit.


De a nővéremnek ezekről az esetekről nem számoltam be (nem is tartom komolynak ezeket az eseteket, mert mind nyomulós volt, nem érdekeltek) szóval ő ezekről nem tud. Tényleg elég kevés, hogy csak 3 pasinak keltettem fel az érdeklődését, de nem is járok el sehova. Csak ahova muszáj: suli/munka, bevásárlás, és ennyi.


2011. aug. 29. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

szerintem több helyre kéne eljárnod..barátokkal, társasággal.

de az hogy nem volt MÉG barátod az nem egy tragédia..nem jött össze ennyi(bár érdekelne hány éves vagy)

Majd jön valaki..valakinek hamarabb, valakinek később jön a szerelem..:)

2011. aug. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem baj ez, én is így vagyok vele. Ha még nem érdekel, ne hajszold bele magad, és addig se járj kíváncsiságból vagy poénból, amíg nem szeretsz valakit... ;)
2011. aug. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz, mint láthatod mégis bejössz valakinek, de ilyenekkel tényleg mit kezdj?(különösen a 3.-kal)

Mellé gondolom nem 70 éves vagy, ráérsz még, nem? A nővéred érdekes...

2011. aug. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?:)
2011. aug. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amíg nem vagy magányos és nem érzed magad borzalmasan egyedül,és nem vágysz arra,hogy egy férfi megcsókoljon,megöleljen esténként és kielégítsen,addig SEMMI PROBLÉMA.Ne foglalkozz a nővéreddel.
2011. aug. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. aug. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!