Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy senki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy senki nem akar a barátnőm lenni? Hogy lehetséges ez, hogy még soha senkinek nem tetszettem?

Figyelt kérdés

Még egy lány sem közeledett hozzám soha, 20 éves vagyok és még semmilyen kapcsolatom nem volt, külsőleg átlagos vagyok, soha nem mondták még rám, hogy ronda lennék, ápolt is vagyok tehát nem értem.

Mindig azt mondták nekem, hogy legyünk csak barátok, vagy van pasim, vagy nem vagy az esetem, olyan még soha nem volt, hogy én valakinek az esete lettem volna.

Volt most is legutóbb egy lány akit megcsalt a pasija és csak a szexre használta, eltűrte, aztán felnyitottam a szemét és belátta hogy igazam van, így kidobta a pasiját, nekem meg azt mondta, hogy lelkitársak vagyunk és barátok, ez mind szép és jó, de miért mindig ez a szöveg?

Mikor én komoly kapcsolatot szeretnék végre, de nem lehet, nem tudom elérni a célom sehogy bármit is teszek, bármennyi időt pénzt és energiát fektetek bele nem jön össze.Máskor meg azt látom, hogy srác lemegy a diszkóba odatáncol egy csajhoz fogdossa, smárolnak és mehet is az egy éjszakás kaland, nekem is ezt kéne?Ilyen könnyen megy ez?Ezt nem akarom elhinni, hogy aki normális, művelt, érzelmileg fejlett, az nem kell senkinek aki meg böfög egyet és azt mondja dugunk? azzal meg összejönnek a nők?


2011. febr. 18. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is ugyan így voltam aztán rájöttem, hogy a csajoknak kell egy egészséges rámenősség.
2011. febr. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, türelem rózsát terem :) Ez ilyen, hidd el, normális pasira is ennyit kell várni. 18 évesen volt először normális kapcsolatom, amik előtte voltak, tragédia..szóval csak várj :)
2011. febr. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Türelem rózsát terem?20 év várakozás nem elég?Normális pasi nem kell senkinek, maximum utána miután már 10-20 srác végigment rajtuk, olyan nő meg nekem nem kéne.

Általában engem kihasználnak a nők, akkor írnak csak ha rossz kedvük van, lelki szemetesládának használnak.Én meg ilyen vagyok, kedves, jószívű ,segítőkész, nem fogok megváltozni, elfogadtam magam.

2011. febr. 18. 18:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Komolyan haver, olyan mintha magamat hallottam volna ennyi idősen. Most 25 éves vagyok és egy két komolytalan kis kavargatáson kívűl meg egy 6 hónapos "nagy" szerelmen kívűl nálam is ínség van. Bár én mostanában inkább az érettebb 30-as hölgyeknek csapom a szelet, tőlük sokat lehet tanulni és kaphatók a szexre is.
2011. febr. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
CSÓRÓ VAGY! Láttál már qrvát ingyen "dolgozni"? Nem? Na látod!
2011. febr. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!