Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent az ha egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az ha egy lány szerelmes belém de még nem akar kapcsolatot és azt kéri tőlem h adjak neki időt?

Figyelt kérdés
2016. nov. 14. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Azt, hogy nem tart annyira, hogy járjon veled, de azért szeretné, ha tartalékban ott lennél, hogy ha mégsem talál mást, akkor jobb híján veled összejöhessen.
2016. nov. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kell neki idő, saját magát meggyőzni hogy jó lesz az ha belemegy a kapcsolatba.


Én javaslom neked, tegyél meg mindent (jó dolgokat) hogy ez az erzés minél előbb tudatosuljon benne :)


Az hogy mennyi időt kell várnod, ez rajtad is múlik, ugyértem, elő tudod segíteni a dolgokat :)

2016. nov. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
akkor konkrétan friendzone-ba kerültem?
2016. nov. 14. 15:31
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha időt kért tőled, akkor ez ennél több (szerintem)
2016. nov. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne gyere ossze vele es ne tegyel meg semmit erte, atcseszes az egesz. Ugyan ilyen helyzetben voltam, kiharcoltam hogy jarjunk es masnap dobott. Ott vagy neki tartaleknak, ha nincs mas jo leszel. Nem tart annyira nagy szamba hogy jarjon veled, nem vagy neki akkor nagy szam, de nagy banataban annyira azert jo vagy hogy ott legyel. Ha valakivel egyutt akar lenni az ember, az tudja biztosan es nem kell rajta gondolkodni
2016. nov. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen nincs. Ha valaki szeret, akkor az veled akar lenni.

Csak akkor tudnám ezt elképzelni:

- ha van neki jelenleg párja és valamiért nem akarja otthagyni

- ha nagyon fiatal, tehát egyáltalán nem akar még kapcsolatot senkitől sem, mert fiatal hozzá

Minden más esetben szerintem csak mellébeszélés.

2016. nov. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Anno én 16 évesen (is) gyereknek tartottam magam egy komolyabb (testiséget is magában foglaló) kapcsolathoz - és a szüleim is elég szigorúan neveltek.

Ezért mondtam azt a srácnak (20), h. (sok) időt kérek, majd ezt követően 'útjára' engedtem...

Bár most már bánom, hogy nem adtam magunknak egy esélyt (mert nagyon jó srác, meg nagyon jó ember volt), de akkor nem ugyanazt akartuk. Nem lett volna fair vele szemben a 'koplaltatás', még ha nagyon belém is volt zúgva. Szóval azt is jelentheti, h. még nem áll készen a dologra. Hány évesek vagytok?

2016. dec. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!