Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most vajon mi van köztünk? Ő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most vajon mi van köztünk? Ő is érez valamit irántam?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akibe már egy ideje szerelmes vagyok, és Ő tud róla. De kicsit úgy érzem, hogy semmibe veszi az érzéseimet és dicsekszik hogy "van" barátnője ( ami fura mert sose hallottam volna, hogy mesél róla, vagy valami és mindig előbb van otthon mint én. Pedig szerintem ha lenne neki, akkor vele lenne dél után). Ráadásul mindig félreérthetően viselkedik. Random megölel, vagy puszil meg és keresi a társaságom. Ha nem kerestem Őt akkor, mindig ő engem, vagy éppen csak miattam volt fent. Viszont több mint 1 hónapja azt hajtogatja, hogy majd ezzel a szeretem témával beszélünk. Persze barátnőm véleményét kikérte és azt mondta, hogy Ő is szeret engem. És "cicámnak" hív. De mégse értem, hogy akkor miért dicsekszik nekem a barátnőjével. Leakar koptatni ezzel? Nem értem :(

2016. nov. 18. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért hogy féltékeny legyél.
2016. nov. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Feltekennye akar tenni:)
2016. nov. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Haverját is megkérdeztem valamelyik nap, de Ő is azt mondta, hogy van. Bár 1 óra múlva mondta el a válaszát.
2016. nov. 18. 21:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet osszejatszanak:)
2016. nov. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!