Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hány évesen lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány évesen lehet az ember úgy IGAZÁN szerelmes? (Mármint olyanra gondolok, hogy nem csak anny, hogy tetszik meg hú, de odavagyok ha rám néz).

Figyelt kérdés
Mert én most 13 éves vagyok, és annak érzem magam. Ilyenkor is lehet?

2016. nov. 21. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Persze, mindenkinél máshogy jön el ez az idő..
2016. nov. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Én 14 évesen voltam először igazán szerelmes, szóval szerintem 13 évesen már kezdhet kialakulni ilyen dolog.
2016. nov. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mindenkinél változó.

Volt olyan költő/író aki azt állította, hogy 9 éves korában lett először szerelmes és élete végéig az az egy hölgy volt a meghatározó nő az életében.


14 évesen még csak tetszett 1-2 srác, 15 évesen lettem szerelmes, és most 16 évesen még mindig az vagyok, ugyanabba az emberbe.

2016. nov. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
14 évesen van barátnőm úgyhogy szerintem lehet
2016. nov. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én speciál 11 és fél évesen éreztem már úgy😃
2016. dec. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Egyszer 1 est kaptam bioszból(ABBÓL VAGYOK A LEGJOBB)mert róla filóztam és az óra végén jöttem rá hogy dogát írunk xD
2016. dec. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az normális dolog. :) Én 14 éves korom óta szeretek egy valakit. :D 15,5/f
2017. jan. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
En ovodas koromban voltam szerelmes eletemben eloszor, 3 evesen. Nem lett az egeszbol semmi, pedig egy suliba jartunk utana. Neha meg manapsag is eszembe jut, hogy vajon milyen lehet neki, vagy milyen lett golna vele, es ennek mar.... nagyonnagyon hosszu ideje soksok eve. Szoval, ha 13 evesen vagy szerelmes, az talan a legtermeszetesebb dolog a vilagon.
2017. márc. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Én speciel 11 éves korom óta ugyanazt a srácot szeretem, most 14 vagyok.
2017. márc. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én olyan 17 lehettem amikor úgy igazán belebolondultam egy lányba, nála éreztem először, hogy életem végéig vele tudnék lenni...

Persze aztán nem lett belőle semmi már 21 vagyok, de azóta még egyszer sem éreztem magam megint szerelmesnek.

2020. jan. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!