Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 5. -ikes vagyok, és beleszeret...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5. -ikes vagyok, és beleszerettem egy lányba, és hogyan cseveghetek vele, esetleg randizhatok?

Figyelt kérdés

Osztálytárs, csak az a baj hogy régen már járt mással.

Illetve 4.-ben jöttema suliban! Illetve még nem találkoztam egy hozzám illő lányal sem, ráadásul ő tök szexi!!!!



#szerelem #jövőbeli házasság
2016. nov. 21. 21:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem ha ez a véleményed (ezt emeled ki), hogy "tök szexi", akkor abból nem lesz 'jövőbeli házasság'. De ezzel nincs gond. Nem kell mindennek eltreszólónak lennie. Neked szimplán tetszik egy lány aki lehet jó barátod, csak te neked tetszik a külseje is. Szerintem még hagyd a dolgot, és ha tényleg találsz lányt, legyél bármennyi idős kezdeményezhetsz, randira hívhatod, stb.

13/L (ezzel a korral nagyon megmondónak tűnhetek:D)

2016. nov. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!