Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez már a kapcsolat vége?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már a kapcsolat vége?

Figyelt kérdés

Kozepsuliba ismerkedtunk meg, o kezdo, en vegzos, o 16L en 18F

Mindkettonknek szep elkepzelese van a jovorol

O is nagyon tanul

En is tanultam

En vegeztem, dolgozok, o tanul

Suliidobe max 2 nap volt hogy nem talalkoztunk

De mar 5 honapja dolgozok suli utan egybol elkezdtem

A kozos sulis varostol pont ellenkezo iranyba lakunk 25k-re

1 honapja olyan helyre jarok (nekem megeri anyagilag) hogy csak hetvegere jarok haza.

Fiatal tini lany igaz, de hatarozott, nagyon erett es megerti

Mar 13eves kora elott neki kellett gondoskodnia occserol mert anyukaja elhagyta kiskoraba oket, profin foz meg minden

Es most 1 evesek vagyunk

De kezdenek a hetvegi talik olyan elso tali feelingbe atmenni, kell is ido mire ujra minden a regi lesz

Nem akarom elhagyni mert szeretem

O is szeret

Mindenbe ittvagyok neki

2 ev mulva 18evesen elszeretne koltozni velem onallo labra allni,még akkor is ha nelkulem, egyedul is belevagna, sajat labon szeretne elni

Nem ugy ismerem mint egy atlagos tinip.csat:)

De mar a beszelgeteseink (messenger) is legfokepp az o reszerol lapos lett az elejehez kepest

Neha mintha mar nem erezne jol magat ebbe a kapcsolatba

De tudja hogy a jovo szep lehet

Tudom ritka az ilyen fiatal 10eves szerelem, de ismerek olyat akik velem egykoruak es mar 5 ev korul jarnak :)

Neha eszembe jut jobb lenne tultenni magunkat egymason de ha belegondolok eletem legnagyobb hibaja lenne

Most is a gondolattol konnyezek annyira szeretem

Csak ez a keves tali.. het 8 ora kb hetvegen

3 hete serult vagyok igy ez csak 3 orara csokkent

Es ezt megerezni

Nemtudom mi legyen

Ti mit tennetek?



#vége #kapcsolatnak
2016. nov. 22. 09:40
 1/5 A kérdező kommentje:

25km-re. Bocsi telorol potyogok ahogy tudok.

Megcsalasra soha nem is gondoltam még ilyenkor se. Tenyleg vele eltudnam kepzelni a jovot, mindketten konnyen talalnank melot kulfoldon, itthon is szep eletunk lenne

Es ha osszekoltoznenk minden szep lenne. Hiszem. Lehet akkor jon el nehany gond, de atlepunk rajtuk

Csak ez a resz nehez.

Ez a hetvegi hazajarasom is max marciusig lesz.. ez lebeg elottunk hogy 2 év es minden szep lesz.. de addig ezt nehez birni.. es kitartok mert nincs csajozasra idom, a hetvegem is minden szabad idom ra forditom, benzin semmi nem szamit ha rola van szo, pedig nem vagyok gazdag csaladbol szarmazo.. csak na.. nehez megfogalmazni.. de elvileg a domb mogott oott a szivarvany.

2016. nov. 22. 09:50
 2/5 anonim ***** válasza:

Ritka az ilyen fiú mint te! Példa értékű vagy! :)

Szerintem ha szereteted és ha úgy érzed hogy ki kell tartanod mellett hát tarts ki! Ahogy időd engedi személyesen beszélgess el vele hogy ő mit érez jelenleg és ő hogyan akarja tovább. Kérdezd meg hogy van - e valami gondja vagy problémája ezzel a kapcsolattal. Ha jól el beszélgettek ezen akkor meg lehet oldani szerintem mindent. Biztos hogy ő is ugyan úgy szeret csak gondolom hogy rossz neki hogy ritkán találkoztok .

Nincs más munka lehetőség ami kedvezőbb neked?

2016. nov. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Lehet lenne, de ez olyan hely hogy szeretek járni.. egy stabil labon allo valalkozonal vagyok, minden nap szeretek bejarni, jol fizez, 3 hete nem mehetek a serulesem miatt es tenyleg mar nagyon hianyzik.

Nem szivesen hagynam ott, kesobbi eveimben egy stabilabb muszakos helyet szeretnek majd, rengeteg hely van itt es van jo ismeretsegem is. De most még változatos helyszinekre vagyok


En ki is tartok a baratnom melett. Vele eltudom kepzelni a jovot. Elhiszem neki hogy tenyleg o is szeret

De a sajat dolgat is megneheziti ezzel ha egesz nap 1 szavas uziket irkal. Fel is hivom sokszor de akkoris ha olyan a kedve akkor se olyan beszedes. Pedig mindenkivel szot ert, jo beszeloje van.

De az ilyen mely hangulata ram is kihat

De mondja hogy majd elmulik.. megszokja..

De en nem azt akarom hogy megszokja

Hanem hogy ne igy lassa, ne legyen ilyen hangulata

Tenyleg egyre nehezebb vele de en semmi penzert nem hagynam el

Csak rossz mikor ugy erzem hogy nem erzi jol magat ebben a kapcsolatban es a veget akarja. Aztmondja nem igyvan de ez tukrozodik rola.

Lehet egy jo elbeszelgetes mindkettonknek jot tenne tenyleg. Szerintem igy is lesz. Koszonom, ment a zold :)

2016. nov. 22. 11:18
 4/5 A kérdező kommentje:

Bar ilyen dologba nehez szorabirni mert neki "semmi baja" meg "jolvan" meg "minden oke"

De higyjetek el tenyleg erettebb mint a legtobb 18-20eves :)

2016. nov. 22. 11:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit! :) az jó ha érett ennyi idősen! Sok sikert és legyen minden jó! :)
2016. nov. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!