Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tegyem rajta túl magam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem rajta túl magam?

Figyelt kérdés

Van egy lány akibe örültem szerelmes voltam/vagyok, de kiderült hogy nem lehet köztünk több barátságnál! Viszont mielott beleszerettem már előtte is nagyon jóban voltunk, és most egy pár napja nem igazán beszéltünk, és rá kellett hogy jöjjek, hogy az egesz városban ő az egyetlen, akit BARÁTNAK nevezhetek, mindenki más csak haver, ő az akire bármikor bármiben számíthattam, mert ő ha arról volt szó hajnal kettőkor is felkelt és segített ha arra volt szükségem, en pedig ugyan így neki. Szoval ezt a barátságot meg akarom őrízni, viszont a szerelmem túl akarom magam tenni, mert egyszerűen azt érzem hogy megbolondulok...

Kérlek segítsetek!

A normális válaszokat előre is köszönöm.



2016. jan. 25. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudok segíteni de a fiúkat ki kell majd fizetni!Na meg a benzin pénzt!És ha már kikötöztük hova vigyük?Hozzád vagy béreljünk egy raktárt?A végén a folyóba dobjuk vagy égessük el?
2016. jan. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mondom a barátságot meg akarom őrizni, nem akarok ártani neki!
2016. jan. 25. 22:01
 3/6 eznemlényeges ***** válasza:
A szerelem nem fog könnyen elmúlni, sőt lehet hogy nem is fog. Mivel ő az egyetlen igaz barátod, mindenképp fogsz beszélni vele, és beszélj is , ne menjen a barátságotok rovására. Vagy keresel egy másik lányt magadnak, aki leköt agyilag, vagy kikel bírnod úgy a barátod mellett, hogy szerelmes vagy bele. Nekem ez a 2 választási lehetőség merült fel.
2016. jan. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Keresnék én más lányt, csak az a legnagyobb bajom, hogy mivel én a baratomba vagyok szerelmes, évek óta nem foglalkoztam más lányokkal, mert vártam hogy ő észre vegyen...

Így aztán itt a városban igazából nem is ismerek szinte senkit a saját korosztályomból... :/ de még ha is ismernék is, azt sem igazán tudom, hogyan kezdjek el "csajozni"...

2016. jan. 25. 22:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Tudom h nagyon nehéz, de legyél egy kis türelemmel! Idő kell arra mire megnyugszol és mire tisztán tudsz majd látni. Csak megfontoltan cselekedj! :)

Kösd le az időd valamivel...

Amikor már egy kicsit nyugodtabb leszel beszéljétek meg ezt az egészet, de addig se zárkózz el tőle...

Persze még azután is sok idő kellhet majd ahhoz h begyógyuljanak a sebek talán... az idő mindent megold! :)

És ha eddig így melletted állt ezután is fog :)

Sok sikert!

2016. jan. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ezzel kapcsolatban pedig az a problémám, hogy múlthét kedden leírtam neki mindent egy levélben, azt hogy mit érzek iránta úgy mint szerelem, és azt is leírtam, hogy örülök annak, hogy Ő ilyen barátom lett, igazából az egyetlen olyan ember az életemben, aki ha hülyeséget csináltam mindig kihúzott a szarból, amikor arra volt szükség le is tudott cseszni, de mindig mindenben számíthattam rá! Számomra Ő az, aki " ha megölnék valakit és fellhívnám az éjszaka közepén csak annyir kérdezne, ásót hozzon e, vagy van nálam..." és én is ugyan ezt szó nélkül megtenném neki!

Egy olyan ember, aki tényleg kiérdemelte hogy IGAZ BARÁTNAK nevezzem!

2016. jan. 26. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!