Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátzóna, Mit tegyek? Mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátzóna, Mit tegyek? Mi lenne a legjobb választás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tanácsot szeretnék kérni, megpróbálom röviden leírni a problémámat, kicsivel több mint egy éve megismertem egy lányt. Nagyon jóba lettünk, szinte mindent tudunk egymásról. Naponta beszélgetünk, nagyno ritka ,hogy ne beszélnénk egy nap. és ez már vagy egy éve megy. Sokáig persze csak barátként néztem rá, de aztán persze ez változott(meglepő mi), 3 hónapja hónapja el is mondtam neki,hogy többet érzek. Erre ő csak annyit mondott,hogy nem tudja mi lenne jó. azóta eltelt ugye 3 hónap, és nem kaptam semmi konkrét választ. de ugyanúgy hangoztatja sokszor,hogy mennyire imád és mennyire de közel állok hozzá... röviden így ennyi, én meg már belebolondulok ebbe.Mert tényleg mindent megteszek érte,de semmi. Ti mit tennétek a helyemben? Valakinek van ilyesmi tapasztalata?:(

18/f



2016. nov. 25. 16:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Cöh mindent.., én még az alvási szokásait is tudtam xD
2016. nov. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
sajna az a rossz hírem hogy kedvel de nem jössz be :(
2016. nov. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

" de ugyanúgy hangoztatja sokszor,hogy mennyire imád és mennyire de közel állok hozzá..."



Igen, ez a nők nyelvén annyit jelent hogy "Bírom a személyiségedet, de külsőre egyáltalán nem jössz be. Ezt viszont nem akarom elmondani neked, mert akkor megsértődnél és megromlana a barátságunk"

2016. nov. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de nem is tartom magam csunya sracnak, ezert sem ertem... es hihetetlenul szenvedek mar. el kene vagno? inkabb ezt a baratsagot? es tobbet nem keresnem? annyira tehetetlen vagyok. es tudom ,hogy csak egy lanyrol van szo. de teljesen oda vagyok erte:(
2016. nov. 25. 19:54
 5/11 anonim ***** válasza:

Kitartás!

Tudom milyen megalázó és fájó egy kikosarazás, Én is átestem rajta, de ne aggódj, lesz más!

2016. nov. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én is ezzel nyugtatom magam,csak sajnos amíg ilyeneket hallok tőle ,hogy mennyire imád szeret. Addig mindig bennem van még egy kis remény. és képtelen vagyok túllépni rajta. Most úgy vagyok,hogy ennél jobb lányt nem fogok tudni találni. Mindenben az esetem :(( tudom gáz amiket itt írok, de egyszerűen már tönkre tesz ez engem. Túl lépni meg nem tudom ,hogy lehetne...
2016. nov. 26. 01:00
 7/11 anonim ***** válasza:
Tudom milyen, én is éreztem már így. Nekem is volt 17 évesen egy ilyen lány, külsőre 10/10 volt nekem, és belsőre is, és ráadásul még csak nem is volt annyira szép, de nekem eszméletlenül bejött. Ráírtam, randiztunk párszor, el sem tudtam hinni hogy ez történik és végre lesz barátnőm, ráadásul egy ilyen tökéletes csaj. Aztán 1-2 hónap múlva annyit mondott hogy nagyon kedvel de egyszerűen látja hogy nem tudna belém szerelmes lenni sohasem. Gondolhatod hogy ért, legszívesebben kedvem lett volna lefeküdni a földre és rezzenéstelen arccal ott feküdni pár óráig. Annyira beleéltem magamat, hogy "igen, már értem miért voltam szingli 17 évig, hogy találkozzak ezzel a lánnyal, hiszen tökéletesen összeillünk" erre az utolsó pillanatban kiderült hogy mégsem. Tudom, hogy rossz érzés. De idővel elmúlik. Néha még évek múlva is vissza fogsz rá gondolni és össze fog rándulni a gyomrod, de ezen kívül teljesen el fogod felejteni idővel. Ilyen az emberi agy, ha egy lány elküld és nem akar veled kapcsolatot, akkor egy ideig gyászol úgymond, de utána kitörli ezeket a dolgokat, mert ha depressziós maradnál életed végéig akkor sosem tudnál párt találni.
2016. nov. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Lány létemre átéltem egy hasonlót, mint a hetes, csak egy fiúval ugye.

Mai napig szédít a srác, előtte meg kikosarazott, ráadásul osztálytárs, dupla szívás...

2016. nov. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

En epp ugyanigy voltam baratommal :)

Mi is baratként kezdtük :)

4-5honapig csak baratok voltunk de en mar az elso honapba kb meg kedvelten nem csak baratként aztan nagynehezen ki is nyögtem neki eloszor csak annyit mondott hogy ő is szeret meg minden de nem akarja elvesziteni a baratsagomat ezert jobb ha marad a baratsaghatar :)

Hat maradt is..egy darabig de aztan mar kb 1 fél napot alig birtunk egymas nélkul folyton egyutt akartunk lenni olyan jol elvoltunk es aztan mar ő akart tőlem tobbet :)

es mar 2 éve boldogok vagyunk egyutt :))

Szoval ne add fel a lényeg a türelem ! ;)

es sokkal jobb egy olyan kapcsolatba beleugrani akivel mar kb egymas szokasait is ismeritek stb mint egy "ohhh elmentem buliznu es osse jottem valakivel" kapcsolat mert az ugysem tart örökké :) legalabbis altalaban.

szoval hajra :) szorítok nektek remelem ossze jon :))

2016. dec. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
en is lany vagyok es ha nekem is olyan kapcsolatom lenne egy fiuval mint nektek akkor nm szeretnem elvesziteni de nm is vagyok szerelmes bele... ha szerelmes beled vagy bejonnel neki mint pasi akkor azonnal azt meg is mondta volna mikor szerelmet valottal neki...bocs es nm akarlak letorni de jobb megmondani azt igazat mint hamis remelyeket taplalni mert a vegen jobban fog fajni
2016. dec. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!