Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátzóna, Mit tegyek? Mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátzóna, Mit tegyek? Mi lenne a legjobb választás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tanácsot szeretnék kérni, megpróbálom röviden leírni a problémámat, kicsivel több mint egy éve megismertem egy lányt. Nagyon jóba lettünk, szinte mindent tudunk egymásról. Naponta beszélgetünk, nagyno ritka ,hogy ne beszélnénk egy nap. és ez már vagy egy éve megy. Sokáig persze csak barátként néztem rá, de aztán persze ez változott(meglepő mi), 3 hónapja hónapja el is mondtam neki,hogy többet érzek. Erre ő csak annyit mondott,hogy nem tudja mi lenne jó. azóta eltelt ugye 3 hónap, és nem kaptam semmi konkrét választ. de ugyanúgy hangoztatja sokszor,hogy mennyire imád és mennyire de közel állok hozzá... röviden így ennyi, én meg már belebolondulok ebbe.Mert tényleg mindent megteszek érte,de semmi. Ti mit tennétek a helyemben? Valakinek van ilyesmi tapasztalata?:(

18/f



2016. nov. 25. 16:11
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Hat azóta eltelt egy év, es sikeresen jelentem azot marlezartam azt a lanyt.. és annyi minden változott... :-D furcsa igy visszaolvasni amit egy eve irtam,akkor tenyleg azt hittem, hogy ő eletem szerelme es azt hittem nincs nelkule elet :-D de igen is van :-))
2018. jan. 25. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!