Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik lenne a legjobb választás?

Melyik lenne a legjobb választás?

Figyelt kérdés

Erdélyben lakom, viszont lehetőségem adódott arra, hogy tizediktől kezdve Debrecenben folytassam a tanulmányaimat.

Először kinézte nekem testvérem a Csokonait,viszont egy-két dolog miatt nagyon elhúztam a szám, plusz valahol azt is olvastam rossz tanárok vannak (?)

Mivel egy Debreceni ismerősöm sincs azt szeretném kérdezni TI melyik gimnáziumokat ajánlanátok és miért(humán szakon vagyok jelenleg is, szóval ott is ilyen szakban gondolkozok)?

Emellett kinéztem még az Ady Endrét is, drámaszakon kívül milyen szakok vannak még?

Illetve koli szempontból mit ajánlanátok? Érdekelne, hogy milyen a társaság stb.

Utánaolvastam és elméletileg a Gulyás a legkiemelkedőbb?!



2016. nov. 20. 19:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak akkor tudod meg, ha oda kerülsz, amúgy a Csokonai is egy híres gimnázium én úgy hallottam, nem kell mindent elhinni, amit hallasz.
2016. nov. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Épp ezért kérdeztem meg, hogy több véleményt halljak és azok alapján alakítsak véleményt. Teljesen látatlanban nem szeretnék odamenni.
2016. nov. 27. 13:48
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kollégiumokat nem ismerem Debrecenben, de én a Dóczy Gedeont ajánlanám még
2016. nov. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Egyházi suliba semmiképp se szeretnék menni, mindenesetre köszönöm:)
2016. nov. 28. 15:17
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
[link] Ezen a linken tudsz válogatni, az Ady és a Csokonai pont nem egyházi, tehát azok közül valamelyik. Az Ady szerintem jó :) Debrecenben amúgy is jó iskolák vannak én úgy hallottam.
2016. nov. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azt tudom milyen iskolák vannak, mivel utánuk jártam. Engem inkább az érdekel ki/mit tapasztalt, bármelyik ottani gimnáziummal.
2016. nov. 28. 17:16
 7/13 anonim ***** válasza:
Ne hallgass mások tapasztalatára, mert sokszor félre vezető szokott lenni, mert neki tetszik, vagy nem, az alapján ítélik meg és mondják el.
2016. nov. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%

Szia

Nekem a bátyám a Medgyessy Ferenc Gimnáziumba járt, az egy egészen erős iskola, oda kell tenni magad a tanulásban. Én azt ajánlom, amúgy igaza van a másik válaszolónak, nem szabad mindent elhinni.

2016. nov. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

A tapasztalok érdekelnek azoktól a személyektől, akik odajártak.

Hogy milyenek az ottani diákok, tanárok stb.

Több ember véleményéből pedig ki lehet szűrni valamit.

Természetesen nem ez adná a végső döntést, viszont ráadhatna a dologra, meg könnyebb szível is futnék neki.

2016. nov. 28. 19:39
 10/13 tatagami ***** válasza:

Hali

Én a Csokonaiban végeztem, akkor még matek-töri osztályban. Az osztályfőnökünk nagyon jó volt, bármi gond volt segített, a tanárok nem kértek lehetetlent,de elvártak egy bizonyos szintet.Most amikor ránéztem a suli honlapjára a tanári kar nem sokat változott, de olyan osztály már nem indul amiben én végeztem.

2016. dec. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!