Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.5 milliós árig melyik motor...

1.5 milliós árig melyik motor a legjobb választás egy ford focusba?

Figyelt kérdés
2004 utáni típusok 1.6 tdci 90 vagy 109 lóerő, 1.8 tdci 116 lóerő vagy a 2.0 tdci 136 lóerő.Eeme dízelek közül melyik a legkisebb szervízigényű ? 90%-os autópályás használatra kellene.
2016. nov. 18. 15:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem egy 2011-es 1.6 Tdci kombi Focusom van. En tul sokat nem megyek autopalyan vele. 85 kw, kb 108 loeros, nem egy nagy motor, de nekem tokeletesen megfelel mind varosi, mind orszaguti hasznalatra. Autopalyan mar kicsit masabb, de birja a tempot, de teny, hogy sogorom mondeojaval azert jobb volt menni (2.0 motor, 2012-es). Fogyasztasa is jo, nekem nyaron 4.8 liter volt, most kb 5.6-5.8 liter a hideg miatt. Ha te 90%-ban autopalyazol, oda inkabb 1.8-ast vegyel szerintem.
2016. nov. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!