Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ebből a kapcsolatból még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből a kapcsolatból még lehet valami?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az iskolában (pontosabban az osztalyban) aki nagyon tetszik. Van barátnője,de az utóbbi időben furán viselkedik. Kedvesebb. Ha valamit mondok mindig cukin megmosolyogja. Zsibbasztókat ad a combomba. Tőlem kér mindig segítséget,engem nevezett az osztály legokosabb lányának (pedig van nálam egy okosabb lány az osztályban). Órán sokat néz ill.odajön hozzám a szünetben. Múltkor rá akart ugrani a hátamra végül sikerült neki. Aztán cserébe fel akart vinni a hátam a lépcsőn. Ezt vissza utasítottam mondván hogy félek. Aztán következő szünet végén amikor sorakozó volt én a helyemen álltam ő mögöttem. Tipegve elkezdett hátat fordítani nekem. Megkérdeztem hogy miért fordul meg. Rá kérdezte hogy :Jössz?!

Így értettem hogy azt akarja hogy ugorjak a hátára. Én ráugrottam mivel kölcsön kenyér visszajár. Mondta féltve hogy kapaszkodjak rendesen. Sokszor nagyon közel áll mallám szinte érzem a haját ahogy az enyiméhez ér. Beleült az olembe (én majdnem megszakadtam) majd mellém ült és a fejét a vállamra hajtotta. (Lány vagyok ő még fiú). Összevesztem az egyik osztálytársammal és ő csitított..Nem értem a srácot ugyanis van barátnője. Akkor miért viselkedik így velem?



Nem akarom szétszedni óket. Én semmit nem teszek azért hogy az "enyém" legyen.



2016. nov. 25. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tipikusan tini hülyeség, amit a srác csinál. Lehet tudja hogy szereted őt és rájátszik.

Vagy unja a nőjét és téged pécézett ki. Aztán kihasznál és otthagy.


Fiúknál ezt sose lehet tudni. Legalábbis véleményem szerint nem viselkedik igy az ember ha valaki komolyan érdekli. Akkor inkább zavarban van.

2016. nov. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem az a szorongó típus az a fiú. Régebben nagyon sokat beszélt a baratnőjéről mostanában nem nagyon de még jarnak. Nem tudom hogy mi tévő legyek...
2016. nov. 25. 20:00
 3/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok megint. Velem volt olyan(pasis kérdés volt az is), hogy kikértem mások véleményét és utána a fejem vertem a falba, hogy azt csináltam amit ők tanácsoltak. Azóta nem fogadom meg így a tanácsokat. Megkérdezem, de a végén úgyis belátásom szerint döntök. Azért tudok felelősséget vállalni, és akkor nem verem a falba a fejem, hogy de buta vagyok/voltam.
2016. nov. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 papics ***** válasza:
Hány éves vagy? (a sorakozó szó miatt kérdem)
2016. nov. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én csak azért kérdeztem,hogy rálássak az emberek véleményére,hogy tudjam ,hogy csak én vagyok ennyire naiv vagy tényleg úgy mutatja az érzéseit mintha vagy mint ahogy van. Amugy 13evesek vagyunk :D
2016. nov. 25. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!