Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A helyemben ti kilépnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A helyemben ti kilépnétek ebből a kapcsolatból? Én lehet, hogy igen; viszont hogy szakítsak?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a párommal. (Én lassan 21 leszek, ő meg ősszel lesz 24 éves -férfi.)

Vidéken, a lakhelyem közelében ismerkedtünk meg, mert akkor ott dolgozott.

Az elején rövid időre külföldre ment, majd visszajött-állítólag miattam. Távkapcsolatban éltünk 1 évig, de havonta pár napra mindig tudtunk találkozni.

Én tavaly júliusban felköltöztem miatta 'Pestre, és direkt itt jelöltem meg egyetemi helyeket, hogy továbbtanuljak. Tehát közös döntés alapján összeköltöztünk. (Amiből élünk az ő keresete, az én kisebb diákmunkáim, és édesanyám rendszeres havi segítsége. De ezzel nincs is gond.)


Úgy érzem, hogy nagyon sok dolgot megteszek, tanulok, bevásárolok, főzök, takarítok. Erre ő mondja, hogy sokat dolgozik. Ez igaz is, de ha én nem lennék neki, akkor is ugyanennyit kéne dolgoznia, viszont nekem meg kevesebb "terhem" lenne.

Igaz a mondás, hogy igazán csak lakva ismerjük meg a másikat. A kisebb hülyeségeken túllép az ember, de sokszor félek tőle, mert agresszív. Nagyon sokat kiabál, és rendkívül csúnyán beszél velem. (Sz**jál le, g**i, k*r*a, volt itt már minden...) Úgy érzem, hogy már a lelkemet tiporja össze, és nem értékel, de majd rájön, ha elhagyom. Az utóbbi időben mondtam neki, hogy számomra már csak arra jó, hogy fizeti az albérletet. Lassan ez a szomorú igazság.

Szeret velem villogni, meg társaságban eljátssza, hogy körbeajnároz; de a négy fal között már többször megütött.

Ma is hazajött a munkából, köszöntünk. Megnézte a kukát, és leszidott, hogy miért ettem meg egy csokit, meg hogy rá nem is gondolok (egy kis Snickers volt egyébként..). És kövérnek nevezett. (Nem vagyok kövér, de tény, hogy az utóbbi hónapokban a sok stresszt többnyire evéssel vezettem le. 170 cm-hez 58-60 kg körül vagyok.) Nos, ezek után milyen legyen az ember kedve??

Elindultunk bevásárolni, de már nem tudom mi miatt, elkezdett újból csúnyán beszélni velem. Kiabálta többször, hogy "Sz*p*ál le", de úgy, hogy az egész ház hallotta. Amikor mentünk a boltba (Ja igen, ritka pillanatok egyike, amikor nem nekem kell cipeli 12-14 kg-okat); egy alig felöltözött futó nő jött velünk szembe, és ő látványosan megbámulta. Amikor pedig hazaértünk, ő elment itthonról; annyit közölt, hogy k*r*ához megy, és az egész itthon lévő pénzünket elvitte (100 000 Ft)

Én hívtam, ki volt kapcsolva. Aztán ő hívott, én pedig direkt kikapcsoltam. 2,5 órája semmit nem tudok felőle.


Egyre inkább úgy érzem, hogy elég volt ebből a kapcsolatból. Egy agresszív embert hogy lehet elhagyni?


2016. máj. 21. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezen gondolkodni sem kell,menj el onnan most rögtön...csomagolj, cserélj telefonszámot és tűnj el jó messzire, hogy ne találjon meg...esetleg vissza anyukádhoz...egy ilyen ember nem érdemel elköszönést sem
2016. máj. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Megkered edesanyad hogy segitsen osszepakolni egy nap amikor dolgozik es kisetalni minden kapcsolatot megszakitva vele.
2016. máj. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Költőnő? ***** válasza:
Keresel helyet, ahova tudsz menni; összepakolsz. Mész.
2016. máj. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Baj lesz.Ne huzd sokaig a koltozest.Es legkozelebb elesen huzd meg a hatarokat az uj paroddal.Igy veled senki ne beszeljen,megutni plane.En a hulye p i csat is kikerem magamnak mert nalam az sem fer bele.A kolcsonos tisztelet az egy jo kapcsolat alapja.Jah es ne provokald,ne huzd fel,nehogy bejelentsd h el fogod hagyni,mert ilyenkor szokott meg kijarni egy utolso alapos veres.Ugy ahogy az elozok irtak.Lelepni mielobb minden elojel nelkul.
2016. máj. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ejj, ezek az alfahímek már csak ilyenek. Törődj bele csajszi, ez a sorsod.
2016. máj. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szerintem menekülj amíg lehet. Ha képes megütni, ki tudja még mi lesz a jövőben... rossz kedvvel jön haza a munkából majd jól megver?!



Két lehetőséget látok:

-kérd ismerőseid segítségét, lehetőleg jó kiállású férfiét. Ha bejelented neki, hogy szakítasz lehet eldurran az agya, jó ha van segítség. Pakolj össze mindent, lépj le végleg.


-amikor nincs otthon pakolj össze és lépj le.


Ha nagyon eldurvul a helyzet rendőrt is hívhatsz.


Figyelj, nagyon fiatal vagy, előtted az élet, ne tűrd el, hogy így bánjanak veled. Ez csak egyre-egyre rosszabb lesz. Millió meg egy normális srác van, aki megbecsülne.

2016. máj. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
Ez egy p..cs! Hagyd el csak feleli az eleted. Teged csak cselednek nez de nem tart semmire. Tuti h kicsi a farka. Szerintem szanalmas az ilyen viselkedes. Egy nulla
2016. máj. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!