Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lépjek ki ebből a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek ki ebből a kapcsolatból?

Figyelt kérdés
Összejöttem valakivel, akinek párja van. Ennek 3 hónapja. Össze akartunk költözni, de mindig tolja a dátumokat. Mondtam neki, hogy én kilépek, éljen tovább a mostani párjával,nem szólok egy szót sem de nem enged el. Kedves velem, figyel rám, de én belefáradtam, hogy a harmadik szerepét töltsem be. Ha mondom neki hogy legyen vége akkor teljesen kiakad, közli hogy ennyire nem bízom benne és higgyem el, hogy ennyire senkit nem szeretett, de még egy pár dolgot el kell rendeznie. Viszont attól félek hogyha elhagyom akkor ártani fog nekem. Ahol lakok ahhoz a házhoz a párjának is köze van(egyik ismerőséjé), és akkor nekem el kell költöznöm amit most nem tudnék megtenni mivel, elég olcsón bérelem. Mondta hogy Őt meg nem érdekli ha kitálalok, mert úgysem fog a mostani párjával maradni. Én nem értem már miért csinálja ezt. Nem lenne egyszerűbb neki is kilépnie? Azt sokszor mondja hogy nagyon élvezi velem a szexet, de nem csak ez határozza meg a kapcsolatunkat, mert volt hogy direkt nemet mondtam neki több alkalommal egymás után,meg volt egy betegségem is ami miatt nem lehettünk együtt 2 hétig és nem zavarta, eljött és velem töltötte a délutánjait. De én már nem bírom így tovább, szeretném elfelejteni ezt az egészet, mert nagyon megszerettem és fáj, hogy ezt teszi Velem. Tudom hogy alapból nem kellett volna vele kezdeni, de már nem tudom visszacsinálni.
2016. máj. 3. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Te is tudsz neki ártani. Elmondod a nőjének. Milyen kapcsolat az, ahol félsz a másiktól?

2. Ha elmész, akkor vagy utánad rohan, vagy kiderül, hogy sosem lépte volna meg a dolgot. Ennyi. Ha nem lép ki a kapcsolatból, akkor sosem tette volna. Ultimátum.

2016. máj. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nos, aki 3 hónap alatt képtelen volt a szakításra, az már valószínűleg nem is fog. Mindkettőtöket átver.

A helyedben otthagynám, csoda hogy eddig volt türelmed ehhez a huza-vonához! Ez a férfi nem tisztel téged, de te sem magadat, mert hagyod neki.

2016. máj. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed arra enged következtetni, hogy te már eldöntötted azt, hogy kilépsz, csak nem tudod, hogy hogyan.


Az írásodban azonban még (nem is minket, hanem magadat) győzködöd, hogy de hát kedves, meg cuki, meg stb.


Vagy hagyod, hogy tovább irányítson és kedvére hasznljon ki téged is és a párját is, vagy a sarkadra állsz, és kilépsz.


Gondolj bele. Összeköltöztök, és csinálhat veled akármit, még bánthat is, de te nem fogsz szakítani, mert a másik albérletbe vissza nem mehetsz, a mstanit, avgy az újat pedig nem tudod egyedül fizetni.


Meg amúgy is. Biztos meg tudnl bízni egy pasiban, aki egyik kapcsolatból a másikba ugrál, tönkretéve és megalázva mindenkit? És egy megcsalásból kialakult kapcsolatban élni, azzal a tudattal, hogy veled is bármikor megteheti?



Az a helyzet, hogy mindenképpen megszívod.


Én egyetlen kiutat látok ebből a helyzetből. Költözz össze átmenetileg barátokkal, ismerősökkel, így feleződnek a költségek. A mostani főbérlődnek pedig mond azt, hogy köszönöd szépen a segítségét, de az életedben egy új időszak kezdődik. A pasiddal meg csak akkor szakíts, amikor már van helyed máshova költözni. Ne mond el neki hgy hova, meg hogy miért. Csak annyit, hogy nem tudsz ebbe a kapcsolatban rekedni tovább.


Remélem tudtam segíteni.

2016. máj. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy elmondhatom, nem érdekli, mivel tudja hogy a mostani párjával úgysem marad. Pont ezért nem értem hogy miért van még vele, mindig azt mondja hogy egy pár dolgot elintéz, a ház nem érdekli, de nem fog mindent veszni hagyni. Nekem van egy 3 éves lányom, így barátokhoz nem tudok költözni. De hívott az előbb is, hogy nincs e kedvünk elmenni Vele fagyizni.
2016. máj. 3. 15:53
 5/5 anonim ***** válasza:

tehát mégsem akarsz szakítani. Értem!

Akkor viszont rossz a kérdésed!


Egy örökös körforgásban fogsz rekedni, ahonnan nincs kiút. Megaláztatod saját magad. A kislányod is ezt fogja látni.

Igazából te sem tudod mit akarsz. Még nem döntöttél semmiről sem. Ebben az esetben viszont mi sem tudunk segíteni...

2016. máj. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!