Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A szerelemnek tényleg lépcsői...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelemnek tényleg lépcsői vannak?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyok együtt a barátommal, és úgy négy hónapja úgy érezzük mindketten, hogy "szintet léptünk". Mintha a kapcsolatunk valahogy átalakult volna. Eleinte volt ugye a "rózsaszín köd", az elvakult lángolás, de valami más vette át a helyét. Valahogy sokkal jobban kötődök hozzá lelkileg, ugyanakkor már nem akarom leteperni ha csak ránézek. Már nincs szükség arra, hogy napjában hússzor mondjuk egymásnak, hogy szeretlek, mert nagyon mélyen belül tudjuk és érezzük. Ez most jó vagy rossz?

2016. nov. 26. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vannak lépcsői.

Attól, hogy elmúlt a rózsaszínköd még szereted.

Ez nem egy rossz dolog.

2016. nov. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

igen

-szeretlek, mert az enyém vagy - birtoklás

-szeretlek, mert ilyen vagy - hasonlóság

-szeretlek, de... - a problémák, amik közénk állnak

-szeretlek.

z utolsó az igazi szerelem.

2016. nov. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egy viszonzatlan szerelemben is lépcsőket látok. Eleinte ha megláttam, az a bizonyos pillangók a gyomorban. Most (közel másfél év elteltével) már, hogy is mondjam. Ha a közelemben van, megnyugszom, boldogság tölt el, nincs szorongás és csak azt akarom, hogy boldog legyen (mert neki barátnője van). Nem éppen túl érthetően írtam le. A lényeg csak annyi, hogy a birtokolni akaró lángoló szerelmemből egy csendes, de erősebb szerelem lett.
2016. dec. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vannak lépcsőfokok... Szerintem 15 van... (most egy fiú helyébe képzelem magam)

1. Hű, de szép az a lány!

2. Talán elhívjam?

3. Megvolt az első randi!

4. Tetszik nekem...

5. Második randi??

6. Mi ez a fura érzés?

7. Egyre jobban tetszik...

8. Mindig rá gondolok, nem tudom kiverni a fejemből! 😌

9. Még egy randi?

10. Nagyon tetszik!!! Most megkérdezzem?

11. Atyaég! Járunk!

12. Szerelmes vagyok!

13. Annyira gyönyörű! El sem hiszem, hogy vele járok!

14. Életem szerelme... Ő a nagy Ő. 😍💘😍😌😲

15. Megkérem a kezét... Szeretem. 💑💒❤😍😌😅😉😁 💘

2016. dec. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!