Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Te elfogadó vagy vágyakozó vagy?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te elfogadó vagy vágyakozó vagy?

Figyelt kérdés
Az előbb volt egy ilyen rész az Így jártam anyátokkal sorozatban. Az elfogadó az, aki bár szereti a párját, de mást is megkaphatja. A vágyakozó pedig másokról is álmodozik, de neki már korlatoltak a lehetosegei.

2016. nov. 30. 14:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Megkaphatna*
2016. nov. 30. 14:16
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Vágyakozó.Bár ha én vágyok valakire,akkor csaj az kell nekem senki más.
2016. nov. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ilyen "személyiség", hanem helyzet kérdése: Aki megtalálta a számára ideális, stabil kapcsolatot, amiben jól érzi magát, az elfogad és nem vágyik másra. Mert attól, hogy másokat is "megkaphat", abból még nem biztos, hogy újabb tartós mély kapcsolat alakulna ki, szóval felszínes megközelítés.

Épp most vágyakozó típus vagyok, mert nem állok ott, hogy legyen egy ideális kapcsolatom, amivel elégedett legyek, korlátolt lehetőség alatt meg nem tudom mit értesz:P

2017. jan. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!