Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit lehet tenni vagy van e...

Mit lehet tenni vagy van e egyáltalán megoldás hogy legalább csak enyhíteni lehessen ezt az "ölelésre-vágyakozó" érzést?

Figyelt kérdés

Alapvetően öngyógyító,és stabil ember vagyok tehát kissé fura számomra ez a helyzet.

a lényeg h az elmúlt időszakban,arra érzek folyamatosan késztetést hogy valaki öleljen át,simogassa a fejem.

nem többet,semmi szexualitást vagy hasonló.Bár érzelmes családban vagyunk ,nem idegen az ölelés,de azért mostanában egyre védtelenebbnek,egy csupasz idegnek érzem magam.

ami azért is frusztráló mert úgy összességében "erős" ember vagyok.

Tehát valaki,akárki,akár csajok is, tudnak tippet adni h ezt hogy enyhítik? bármilyen módszerre nyitott vagyok mert nem múlik el és lassan az őrületbe kerget

(a "szerezz csajt" választ kérlek mellőzzétek xd)

kezdek lassan összezuhanni tehát kérlek,akármilyen tanácsot szívesen fogadok



2016. nov. 15. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen,de találtam magamnak egy hobbit amit nagyon szeretek és ez valamilyen szinten eltereli a figyelmemet és nem gondolok annyit rá.
2016. nov. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
Verd ki.
2016. nov. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hasonlóan érzek.. egykezemen meg tudom számolni hányszor ölelkeztem.. nagyon rossz.
2016. nov. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ismerkedhetünk és megölelhetlek majd ha élőben találkozunk. Én már most nagyon szeretlek. ))

20 f HETERO

2016. nov. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az utolsó válaszolóhoz! :) Nekem is jólesne egy ölelés.
2016. nov. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát akkor írjatok rám :)
2016. nov. 16. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!