Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vágyakozó típus vagyok. Mit...

Vágyakozó típus vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre magamon, hogy kiskorom óta nem az tesz boldoggá, ha valamim van, hanem ha vágyhatok valamire. Nem az adott dologra van szükségem, hanem arra az érzésre, hogy vágyódok utána.

Ugyanez van a kapcsolataimmal is. Ha érdekel valaki, addig jutok csak el, hogy vágyni akarok rá, mert ha összejövünk, ez az érzés megszűnik, a teljesült vágyakkal már nem tudok mit kezdeni. Ezért szoktam számomra elérhetetlen személyekbe beleszeretni.


Mit lehet ezzel tenni?


N


2014. nov. 20. 16:31
 1/3 Kisboltos ***** válasza:

Meg kell tanulni örülni annak, amire ennyire vágytál, és sikerült megszerezned. Értékelned kell megtanulnod.

Én is ilyen gonddal "küzdök".

2014. nov. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nyugi nem vagy egyedül ;) de valamivel nem árt ha táplálod a tüzet mert a végén elalszik és megfagysz xD

Na komolyan, ilyenkor várj egy kicsit ahelyett hogy egyből küldenéd az illetőnek a jeleket, mert másnap már lehet nem tetszik. Vagy beszélgess vele és ha fenntartja az érdeklődésedet akkor hajrá

2014. nov. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Van, hogy évekig érdekel valaki, és ha felveti, hogy na, járjunk, azzal megöli az egészet :/
2014. nov. 20. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!