Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért vagyok minden kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok minden kapcsolatomban boldogtalan és más után vágyakozó? Soha senkivel sem elég jó, nem értem.

Figyelt kérdés
2016. nov. 1. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem másokkal van a probléma. Nem más nem elég jó. Te nem vagy elég jó saját magadnak. Keress egy szakembert és beszélgess el vele magadról! Meg fogsz lepődni!
2016. nov. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert álomvilágban élsz és egy túlidealizált kapcsolatra vágysz, nem pedig valódi emberekre.
2016. nov. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Itt veled lesz a probléma....
2016. nov. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Maximalista vagy ezt sok ember megfogja szívni,beleestem én is hasonló nőbe,hát átcseszett kidobott minden magyarázata annyi volt hogy nem jó velem.Hát köszi szépen.
2016. nov. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rendelj egy szex babát az ebay-röl azt ha megunod rendelsz másikat,vannak elég élethüek már, így nem bántasz meg senkit sem.
2016. nov. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem minden embernek való párkapcsolat,sőt az emberek nagy része nem arra született,hogy egyvalaki mellett élje le az életét.Az ember nem monogám lény,mint pl a farkasok és nincs is értelme annak lenni,hiszen nézd csak meg,1-2 év alatt is mennyit változunk,nemhogy egy egész élet alatt,ergo a megfelelő társ képe is folyamatosan változik.


Nekem 1 éve nem volt kapcsolatom és tökéletesen el is vagyok egyedül,pasizni pasizok,de nem ragadok le senki mellett.Nem látnám értelmét,én is úgy látom a dolgokat,ahogy te..:) Nekem kell a folyamatos újdonság,lehet te is ilyen vagy és ezért vágyódsz mindig az új után.Ez van,ami nem megy,nem kell erőltetni,de lehet egyszer lesz valaki,aki mellett boldogabb leszel még annál is,mint amilyen boldognak szingliként lehet lenni:D

20N

2016. nov. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az Oxford és Northumbria egyetemek kutatása szerint vannak monogám és poligám emberek.

A nők és férfiak fele is poligám (természetre), ez nem azt jelenti, hogy mindenképp váltogatni fogják a partnereiket, vagy párhuzamos kapcsolatot tartanak fel, de a hajlam megvan bennük. Ne vegyünk mindenkit egy kalap alá.


Ez minket nem érint, csak érdekesség:


" Mindeközben ne felejtsünk el egy másik kutatást sem: a dzsiddai Fejszál Király Kórház és Kutatóintézet munkatársainak eredményei szerint minél több felesége van egy férfinak, annál nagyobb aszívbetegség kialakulásának lehetősége. A poligámia több háztartás egyidejű szervezésének stresszével, anyagi áldozattal, valamint olyan érzelmi igénybevétellel jár, ami egyszerűen túlzott megterhelést jelenthet a szívnek. Egyetlen feleség, tehát a monogám kapcsolat viszont bizonyítottan jó hatással van a férfiak szív- és érrendszerére, és életüket is meghosszabbíthatja." -már akinek... ha könnyű természetű az asszony. :)

2016. nov. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!