Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A lany aki trtszik massal jar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lany aki trtszik massal jar mit tegyek?

Figyelt kérdés
Láttam hogy ölelgetik egymást ma is, tegnap is. Mit csináljak? Teljesen tanácstalan vagyok.

2016. nov. 30. 18:09
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért.
2016. nov. 30. 18:10
 2/7 anonim ***** válasza:
Írj privátban és adok pár tanácsot,pont ilyen helyzetben voltam én is.
2016. nov. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Igen attól hogy még ölelget valakit attól nem biztos hogy járnak. Nekem is van egy lányismerősöm az is mindenkit ölelget holott barátja van. Szóval ez nem mérvadó hogy járnak. De ha ez így van akkor addig ne próbálkozz amíg együtt vannak mert az gaz. Várd meg míg szakítanak és utána hivogasd el moziba mekibe stb. Ha erre nemet mond akkor felesleges tovább erőltetni. Bíz bennem tapasztalatból mondom. Üdv egy sorstárs. :) :D
2016. nov. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Most volt mikulás kupa és mikulás buli és végig vele táncolt. Ma délutan megkérdeztem egy barátnőjét és azt mondta hogy járnak.
2016. dec. 3. 22:11
 5/7 anonim válasza:
Akkor gatya tesó. Sajnálom :(
2017. jan. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Give up on your life
2017. jan. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mark630 válasza:
esetleg vadászok.. :DDDD csak vicc volt bocs
2017. aug. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!