Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért olyan mintha a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan mintha a barátom féltékennyé akarna tenni?

Figyelt kérdés
Már egy ideje együtt vagyok egy fiúval.Szeretjük egymást ,de azt vettem észre,hogy mintha élvezné,hogy féltékennyé tehet.Külön iskolába járunk és szinte naponta mesél esetekről,hogy néhány lánynak hogy megtetszik vagy ,hogy irogatnak neki idegen lányok.Tudja,hogy ez engem zavar,de mindig mondja ,hogy tetszik neki,hogy nem örülök ezeknek olyan hű de nagyon.Direkt csinálja?

2016. dec. 2. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek a mai fiatalok... :'D xddd ja szerintem direkt csinálja, mert biztos élvezi ezt. Úgy értem h szereti ilyenkor nézni az aggódó arcod, és így is tudja h szereted...
2016. dec. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, csak azért mondja, mert tetszik neki, hogy féltékenykedsz. Ez növeli az önbizalmát. Csinálj úgy mintha nem érdekelne és akkor már neki sem lesz annyira izgalmas.
2016. dec. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én is azt mondom mint a #2

Leonetta te olyan vagy mint én.. Hmmm

2016. dec. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!