Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem feltekennye a baratom anelkul, hogy eljatszanam a bizalmat?

Figyelt kérdés

Teljesen termeszetesnek veszi hogy mindig is vele leszek es hogy en eroltetem meg magam mindig jobban meg en alkalmazkodom hozza. Rakerdeztem oszinten, mert amugy mindent meg szoktunk beszelni es elmondtam, hogy szeretnem ha jobban kifejezne hogy fontos vagyok neki de o tagadja hogy nem igy tesz.

Flortolgetni nem fogok mas sracokkal mert ot szeretem es forditott esetben ha o flortolne o is eljatszana a bizalmam es kidobnam.

De hogy mashogy tehetnem kicsit felenkebbe, hogy ugy erezze meg kell egy kicsit kuzdenie a megtartasomert?

22/F 20/L


2015. máj. 21. 10:03
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Mindenfele praktika es aprosag jol jonne...

Sajnos vagy nem sajnos nem vagyok az a jatszmazo fajta de most nincs tibb otletem viszont nem tudom hogy kene csinalni

2015. máj. 21. 10:09
 2/12 anonim ***** válasza:
56%

Most akkor féltékennyé vagy félénkebbé akarod tenni.

Ilyen csak egy éretlen kislány fejében fordulhat meg.

2015. máj. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%

Praktikákkal ez nem fog menni. Meg ha már most küzdesz azzal, hogy nem értékel eléggé, mi lesz évek múlva??

Ha csak játszmázással éred el, hogy "értékeljen", az már szart sem ér.

2015. máj. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez azért nehéz,mert ha olyan beállítottságú,akkor észre sem fogja venni és ugyanúgy lesz*r majd..


Kipróbálhatod esetleg, ha nem kezdeményezed az együttlétet,a találkozást,akkor vajon neki eszébe jutsz-e, de féltékennyé ne akard tenni. Néha azért mondhatod, hogy mész bulizni a barátnőkkel,vagy ezzel-azzal programokra.

2015. máj. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3-assal értek egyet... nem jó taktikázni, praktikázni, játszmázni stb. Ha ő ilyen, akkor talán más vérmérséklet vagytok. Ezt vagy elfogadod, vagy megkeresed azt az embert, akivel ugyanúgy fejezitek ki egymásnak az érzelmeiteket, mint ahogy igénylitek mindketten.
2015. máj. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az előttem szólókkal egyetértek, ha most így viselkedik, később se fog megváltozni, ha neki ez így kényelmes.


De azt csinálhatod, hogy nem erőlteted meg magad. Kicsit visszaveszel, kevésbé alkalmazkodsz. Néha nélküle is elmész, barátnőkkel bulizni. A kettő együtt azért felkelthetné az érdeklődését, hogy hoppá, már nem szereted, és talán kicsit jobban odateszi magát. De ez csak időszakos lenne, miután ismét biztos lesz benned, megint beáll ez az állapot.

2015. máj. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%

ez az alapvető felállás, sokan szenvednek tőle. jobb elhallgattatni a panaszt, és akkor gondolom, megy minden szépen tovább, egyes válaszoló...


szerintem sem a féltékenység a lényeg, hanem a függetlenség. próbáld meg kitalálni, mit szeretnél (hova menni, mennyi tiszteletet, milyen új dolgokat kipróbálni), és tegyél ezek felé kis lépéseket A LELKIFURDALÁS, LEBESZÉLÉS ÉS NEVETSÉGESNEK BEÁLLÍTÁS ELLENÉRE.


ez taktika is meg nem is. mert szeretnél érvényt szerezni magadnak és közben gyakorolsz - hiába mindegy, hogy most csokifagyit veszel kettőtöknek vagy vaníliát, hosszú távon még ez is fájni tud, hogy miért mindig az ő kedvencét eszitek. és persze vannak sokkal fontosabb dolgok is, a mindennapok egyesével telnek, nagyon nehéz észrevenni, mi történik általánosságban.


ennek nem a lenyomás lenne a lényege, hanem hogy érezd, neked is van szavad, és érdekli is a másikat. úgy érzem a kérdésedből, hogy ez is erről szól.


nekem is ilyen gondom van, és nem egy emberrel, hanem mindenkinél kijön. innen tudom, hogy jó, ha változtatok. nagyon lassan megy, nem lehet sürgetni, de a szándék fontos, hogy meglegyen.

2015. máj. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi a hozzászólásokat, a helyesírási hibákért, meg elírásokért bocsánat, telefonról írtam és az autocorrect ketyós...

Igazatok van, meg fogom azt csinálni, hogy nem futok utána és keresem a kedvét, másokkal fogom jól érezni magam és ha ő nem keres, akkor nem erőltetem magam meg.

2015. máj. 21. 11:07
 9/12 anonim ***** válasza:

Barátnőm is olyan volt mint te. Féltékennyé akart tenni, mondjuk sikerült is.

Elkezdett beszélgetni srácokkal. Egyre féltékenyebb és kíváncsibb lettem. A végén mikor már okom sem volt rá, akkor is csak a bizalmatlanság ment.

Végül vége lett 2.5 évnek.

Ha neked ez kell, akkor csak gratulálni tudok.


Egyszerű a válasz. Ne keresd. Ne hívd, ne írj neki.

Legyél aktív mindenhol de NE keresd. Majd ő fog.

2015. máj. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A probléma a hozzáállással van,és valószínűleg mindkét fél részéről. Az teljesen normális, hogy vannak igényeid a pároddal kapcsolatban, de ha a számodra szükséges törődést nem önként adja meg Neked, hanem azért mert kikényszeríted belőle, azzal már óriási baj van. Mindenkinek mások az elvárásai, lehet hogy a tiéd magasabb mint az átlag. Ezt vagy elfogadod, vagy váltasz egy másik partnerre és bevállalod azt, hogy még a mostanit is elveszíted....a döntés a Tiéd.

37F

2015. máj. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!